Jump to content

Vand BMW E39 540I MANUAL


r0n1n

Recommended Posts

Da, cred, oamenii isi vand masinile cand e cerere, nu pt ca au nevoie de bani sau vor altceva.

 

@alex: nu stiu cum arata masina cand ai vandut-o tu, dar cand am vrut s-o cumpar eu anul trecut era buna doar pt dezmembrat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tu esti genul ala de samsar pe care incerc sa il evit ca pe ciuma ori de cate ori imi schimb masina..."bosulica a mea e cea mai buna,nu mai gasesti alta ca ea"

omule hai sa-ti spun ceva . in primul rand nu sunt samsar , am destui bani in cat nu-mi permit sa-mi bat capul cu tot felul de tampiti ca sa stau sa vand masini , 2 sa fi samsar nu este o rusine este o meserie , 3 de lungul timpului mi-a trecut masini prin mana ce altii poate nici nu au visat, pt mine e60 este o saracie de masina , prefer acest 540 vechi din 97 decat un BMW de ''smecher 520D'' si 4 FRATILOR ASTA E REALITATEA , nu o mai bagati pe aia cu masina ieftina gata inseamna ca este si cazan , nu mai este asa de mult , uitativa studiati si spuneti-mi si mie cate masini supra evaluate ati vazut voi ca se vinde ?!!! doar preturile reale au sanse la vanzari pe cash , restul sunt puse la vanzare doar de dragul de a primi vizualizari ca de primit cash in mana oricum nu primeste ...

Edited by baz
  • Like 3
  • Downvote 26
Link to comment
Share on other sites

Toata smecheria la masina este ca are cutie manuala. Daca era automata, nu-si merita banii. Pe cine nu intereseaza consumul si are bani sa o puna la punct e o masina ok mai ales ca nu plateste taxe si impozite nesimtite in Ro.
Link to comment
Share on other sites

sa revenim la subiect , daca te intereseaza iti pot oferi la schimb pe masina o alfa romeo 166 2.4 jtd fabricatie 2002 , 150cp , inmatriculata RO cu toate taxele la zi ... daca te intereseaza oferta mea astept un raspuns .
  • Downvote 15
Link to comment
Share on other sites

Ma rezum la atat, desi puteam sa zic mai multe. Arata-mi in nomenclatorul de meserii unde scrie samsar. Uite-l mai jos:

 

 

http://www.aippimm.ro/articol/info_util/resurse_umane_nomenclator_caen/formulare_1415

 

d'asta te-ai inregistrat? :))

 

nu gasesti acolo nici unde scrie prostituata/curva etc, si e si aia meserie :)))

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

omule hai sa-ti spun ceva . in primul rand nu sunt samsar , am destui bani in cat nu-mi permit sa-mi bat capul cu tot felul de tampiti ca sa stau sa vand masini , 2 sa fi samsar nu este o rusine este o meserie , 3 de lungul timpului mi-a trecut masini prin mana ce altii poate nici nu au visat, pt mine e60 este o saracie de masina , prefer acest 540 vechi din 97 decat un BMW de ''smecher 520D'' si 4 FRATILOR ASTA E REALITATEA , nu o mai bagati pe aia cu masina ieftina gata inseamna ca este si cazan , nu mai este asa de mult , uitativa studiati si spuneti-mi si mie cate masini supra evaluate ati vazut voi ca se vinde ?!!! doar preturile reale au sanse la vanzari pe cash , restul sunt puse la vanzare doar de dragul de a primi vizualizari ca de primit cash in mana oricum nu primeste ...

 

Imi sangereaza ochii! Nu prea ti-a placut scoala...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.