Jump to content

Led marker bmw


Recommended Posts

Led marker BMW E39/E60/E61

Detalii produs

Compatibil: BMW E39/E60/E61/E53/E63/E64/E65/E66/E87

Culoare: alb xenon

Schimbati rapid si usor culoarea galbena a Angel Eyes-urilor originale ale masinii.

Lumina galbena a Angel Eyes-urilor originale ale masinii este data de doua becuri halogen.

Aceste becuri pot fi schimbate foarte simplu si usor cu noile becuri cu Led numite LED MARKER.

Faceti o schimbare simpla dar de efect masinii personale!

 

Avantajele Becurilor cu Led pentru Angel Eyes:

 

inlocuiesc becurile halogen originale de la angel eyes BMW

instalare usoara - presupune doar schimbarea becurilor

sunt plug & play

lumina alba, puternica

FARA EROARE DE BEC ARS

Pret: 100 ron!

Tel : 0734052457

post-56020-0-65829500-1386880859_thumb.jpg

post-56020-0-84308900-1386880876_thumb.jpg

post-56020-0-72045600-1386880885_thumb.jpg

post-56020-0-98588500-1386880912_thumb.jpg

post-56020-0-86913000-1386880955_thumb.jpg

Edited by georgel_28
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Salut George

 

Garantie oferi? Cat de tare se incalzesc driverele? Ai ceva poze cu ele puse pe un e39?

 

Ai scris in descriere, ca se schimba doar becul, sa inteleg ca soculu cu oglinda original ramane, schimbi chiar numai becul?

 

Multumesc!

 

O seara faina

Link to comment
Share on other sites

Salut,se scoate becul original cu tot cu soclu( nu se schimba doar un simplu bec ci tot ansamblul format din becul original plus soclul in care acesta este montat)!Driverele functioneaza in limite normale,nu se supraincalzesc!Poze cu ele pe un e 39 nu am!Garantie iti pot oferi 1 an de zile din momentul livrarii coletului(daca alternatorul incarca in limite normale ledurile vor rezista mai mult ) Edited by georgel_28
Link to comment
Share on other sites

Sunt interesat. :)

 

Pretul este fix? Pot sa ofer 110 lei cu transportul inclus prin Urgent sau Posta Atlasib.

 

Am un set de led markere de 5w, made in China, arse. Ti le pot trimite, poate le poti folosi.

 

Te rog anunta-ma daca e in regula pentru tine.

Edited by AdiOrte
Link to comment
Share on other sites

Am primit pachetul.

 

Prima mentiune, nu se potrivesc la e39. Georgel, am vorbit la telefon si ti-am spus ca o sa incerc sa bricolez suportul. E prea mare diametrul suportului. Are 43mm fata de 40mm, cat are cel original.

 

A doua mentiune, in descriere e pusa culoarea alb xenon - e drept, culorile la xenon merg de la 3000k-12000k. Ledurile folosite sunt undeva la 8000k adica un alb spre mov (nici pozele puse de mine nu reflecta realitatea).

 

Am reusit sa bricolez unul din ele, sa reduc din diametru, dar nu am reusit sa le montez din cauza garniturii, care era era la fel, mare, undeva la 42 mm, cu ea aplicata. Am facut niste poze cu ele montate fara garnitura. Le gasesti mai jos.

 

 

http://s30.postimg.org/qxkepw3ml/IMAG0087.jpg

 

http://s30.postimg.org/ie10s4va5/IMAG0088.jpg

 

http://s30.postimg.org/ipih4wbq5/IMAG0089.jpg

 

 

Astept o propunere, pentru a rezolva situatia, pentru ca nu am cum sa le folosesc, si nici nu am cunostiinte cu e60...

 

 

Nu in ultimul rand, ledurile au fost ambalate foarte bine, puteau sa cada si din avion :thumbsup: !

 

 

O zi faina!

Edited by AdiOrte
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am trimis pachetul vineri. Telefonul iti este inchis, ti-am dat si mesaje, nu ai raspuns la nici unul. Daca nu ridici pachetul, va trebui sa suport cheluielile si retur.

 

Am pus pachetul ramburs, valoare 90 lei, si atat transportul cat si taxa ramburs le-am platit eu. Mi se pare ca am fost corect.

 

Te rog anunta-ma daca sunt ceva probleme.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.