Jump to content

Jante 17 - model M


bgv

Recommended Posts

Se vand 4 buc jante model M cu anvelope vara Pirelli aproape noi. Nu stiu daca sunt replici sau nu , nu stiu cum se verifica.

Pret 480 euro negociabil.

Tel 0763722763

post-19921-0-98792700-1388224076_thumb.jpg

post-19921-0-24172800-1388224100_thumb.jpg

Edited by bgv
  • Like 1
  • Downvote 13
Link to comment
Share on other sites

Anvelopele sunt Pirelli Pzerro Rosso 225/45/ZR17 91 Y DOT 0710

 

 

au mai mult de 3 ani vechime, numai "aproape noi" nu sunt....durata de viata a unui cauciuc este de 6 ani, indiferent ca au fost sau nu montate pe o masina!

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

au mai mult de 3 ani vechime, numai "aproape noi" nu sunt....durata de viata a unui cauciuc este de 6 ani, indiferent ca au fost sau nu montate pe o masina!

in concluzie mai merg pe putin 3 ani dupa cum spui tu (asta poate fi o polemica indelungata .....)aproape noi=putin folosite

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Avand in vedere ca ale tale sunt replici si ale mele originale plus 2 cauciucuri noi si 2 foarte bune de iarna nu cred ca mai putem discuta de diferenta...tu ce cauziucuri ai in momentul de fata pe ele?

Poze nu am momentan dar sunt exact ca cele din poza atasata...nici un fel de defect (zgarietura,indoitura,crepatura,etc)

post-64403-0-63988800-1392927965_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca ale tale sunt replici si ale mele originale plus 2 cauciucuri noi si 2 foarte bune de iarna nu cred ca mai putem discuta de diferenta...tu ce cauziucuri ai in momentul de fata pe ele?

Poze nu am momentan dar sunt exact ca cele din poza atasata...nici un fel de defect (zgarietura,indoitura,crepatura,etc)

Anvelopele sunt Pirelli Pzerro Rosso 225/45/ZR17 91 Y DOT 0710 , tu ce anvelope ai?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.