Jump to content

vand trimuri Alu Black Cube E46 - stare foarte buna - pt Sedan, Touring


Recommended Posts

se vand trimuri interioare E46 Aluminiu Black Cube :

- 4 buc. trim pentru portiere stg/dr+fata/spate (51417830189, 51417830190, 51417830191 si 51417830192)

- 1 buc. trim consola schimbator - pt. 2 geamuri electrice (51167830197)

trimurile sunt intr-o stare impecabila (nezgariate, neindoite, nelovite, nerevopsite).

se potrivesc exclusiv la Sedan si Touring (NU si la Coupe sau Compact)

pret: 250 lei

predare in Bucuresti sau in tara livrare prin curier (pe costul cumparatorului)

 

poze:

post-17587-0-37684900-1389463257_thumb.jpg

post-17587-0-71454000-1389463264_thumb.jpg

post-7741-0-77813700-1389949917_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Rog un moderator sa adauge fotografia trimului de mai jos la descrierea din primul post, intrucat, azi un user mai pretentios mi-a spus ca nu ar fi tocmai ca in pozele de mai sus.

Eu nu vad nicio diferenta, dar ca sa nu existe vreun alt comentariu, rog atasati poza mai sus.

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Si ma rog ce intelegi tu, Bogdan, prin impecabil? Vrei cumva sa fie noi la 100 lei? Mai exact ce nu ti-a placut la trimul central? Ca era usor prafuit la interior?

Trimurile nu sunt zgariate, nu au pete, nu sunt revopsite, lacuite ori indoite/indreptate. Sunt doar folosite, provin de pe un 330xd, masina mea, pe care am intretinut-o perfect din toate punctele de vedere, tehnic si estetic.

Pentru cei care doresc intradevar sa le cumpere, garantez ca nu sunt niciun fel de probleme.

Link to comment
Share on other sites

Trimul are zeci de zgarieturi punctiforme, neobservabile, alaturi de expunerea metalului in zone limitrofe. De asemenea, e mat, nu mai are aspectul lacuit original.

Ma rog, pentru cineva care-l vrea doar sa fie acolo, o fi acceptabil. Dar e departe de notiunea de impecabil/excelent si nu isi avea locul in setul meu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bai baiatule, nici macar n-am adus vorba de asa ceva, termina cu minciuna, am venit sa-l cumpar, vrei sa postez PM-ul ? Am fost finut ca nu ti-am dat cu el in cap dupa ce am traversat juma' de Bucuresti bazat pe faptul ca l-ai descris ca fiind excelent. Mai bine pune mana si fa o poza ca lumea sa vada toata lumea ce set impecabil si excelent de trimuri vinzi tu, pentru ca urmatorul care te viziteaza s-ar putea sa nu fie la fel de amabil ca si mine.

 

Eu inchei aici, aviz amatorilor, bafta si tie la vanzare.

Edited by .Bogdan
Link to comment
Share on other sites

scuza-ma "bai baiatule", dar esti super-pretentios pt un trim NOU la 100 lei

eu raman in continuare la parerea mea ca trimul acesta (ca si celelalte) nu au absolut nimic, sunt intr-o stare foarte buna, chiar si cu "zgarieturile punctiforme" pe care le-ai observat tu

Link to comment
Share on other sites

Trimul are zeci de zgarieturi punctiforme, neobservabile, alaturi de expunerea metalului in zone limitrofe. De asemenea, e mat, nu mai are aspectul lacuit original.

Ma rog, pentru cineva care-l vrea doar sa fie acolo, o fi acceptabil. Dar e departe de notiunea de impecabil/excelent si nu isi avea locul in setul meu.

 

 

Asa cum spune Bogdan, acel trim nu este "impecabil" , descrierea din titlu fiind exagerata. Ar trebui sa stii ca nu pretul da calificativul de 'impecabil' ci starea piesei/ trimului.

 

Asa imi pare si mie ca acest trim poate fi cumparat doar ca sa stii ca ai trimuri Alu Black Cube

 

 

Bafta la vanzare

Link to comment
Share on other sites

as vrea sa le vad si eu daca nu te superi, care ar fi ultimul pret ?

De acord, sunt in zona Iancului, BucurObor. Ultimul pret il discutam la fata locului, dupa ce le vezi.

As mai avea un coleg de pe forum care le vrea, dar pt ca nu mi-a confirmat100%, putem sa ne intelegem

 

Bafta la vanzare

Mersi ro_jamess

Link to comment
Share on other sites

se vand trimuri interioare E46 Aluminiu Black Cube :

- 4 buc. trim pentru portiere stg/dr+fata/spate (51417830189, 51417830190, 51417830191 si 51417830192)

- 1 buc. trim consola schimbator - pt. 2 geamuri electrice (51167830197)

trimurile sunt intr-o stare impecabila (nezgariate, neindoite, nelovite, nerevopsite).

se potrivesc exclusiv la Sedan si Touring (NU si la Coupe sau Compact)

pret: 250 lei

predare in Bucuresti sau in tara livrare prin curier (pe costul cumparatorului)

 

poze:

 

@Tornado, eu inteleg prin impecabile aproape noi.

Impecabil nu ar trebui sa aiba zgarieturi. Si din poza se vede ca are mici zgarieturi.

Poate seara la volan nu le observi, dar intr-o zi cu soare sigur se vor vedea.

 

Si eu caut unul pentru a mea (coupe cu 4 geamuri) dar vreau sa fie nou sau cel putin impecabil.

Oricum bafta la vanzare!

 

Numai bine

 

 

Link to comment
Share on other sites

Te asigur ca sunt intr-o stare excelenta, ca sa nu ii mai deranjeze pe colegi termenul "impecabil". Nu are zgarieturi, repet, ce a scris .Bogdan e doar parerea lui, mai ales ca nu a vazut decat un trim.

In fine, cine e interesat sa le vada, sa ma contacteze. Azi ma vad cu XXL si daca nu le ia el, se vor gasi cumparatori cu siguranta.

Numai bine tuturor.

Link to comment
Share on other sites

mda, am ramas dator cu un review (cam tarziu, dar na)... trimurile laterale sunt intr-o stare foarte buna spre impecabil, iar trimul central se vede ca nu e nou...

 

insa nici nu are zgarieturi sau urme de uzura ... pe cele "punctiforme" recunosc ca nu prea le-am bagat in seama, in fond este un trim folosit

 

oricum pentru a nu se intra in polemici, titlul se modifica prin inlocuirea termenului "impecabile" cu "stare foarte buna"...

 

@Tornado, de acord asa ? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.