Jump to content

Faruri e46 facelift 2003


Recommended Posts

Am deschis aici un topic referitor la o parere din partea voastra (nu am gasit alta sectiune in forum unde as fi putut deschide un astfel de subiect).

Vreau sa-mi schimb farurile si nu stiu exact pe ce sa optez...la un moment dat m-am gandit la retrofit cu morimoto H1 dar m-am razgandit. Am gasit farurile care le atasez intr-o poza la un pret decent...ce parere aveti ? Ce faruri imi recomandati voi ? Mersi !

post-64403-0-75198700-1391241644_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am deschis aici un topic referitor la o parere din partea voastra (nu am gasit alta sectiune in forum unde as fi putut deschide un astfel de subiect).

Vreau sa-mi schimb farurile si nu stiu exact pe ce sa optez...la un moment dat m-am gandit la retrofit cu morimoto H1 dar m-am razgandit. Am gasit farurile care le atasez intr-o poza la un pret decent...ce parere aveti ? Ce faruri imi recomandati voi ? Mersi !

Faruri originale!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Retrofit pe farurile tale OEM, cea mai buna solutie, eu ieri le am primit ale mele, nu le am facut eu deoarece mi a fost frica sa nu le stric , am lasat profesionistii sa o faca :thumbsup:

Aseara le am montat pe masina,merg perfect, Morimoto H1 3", kit xenon canbuspro, angeleyes new SMD fara eroare la bord de bec ars si luminaaaa in sfarsit :goodjob:

Link to comment
Share on other sites

Retrofit pe farurile tale OEM, cea mai buna solutie, eu ieri le am primit ale mele, nu le am facut eu deoarece mi a fost frica sa nu le stric , am lasat profesionistii sa o faca :thumbsup:

Aseara le am montat pe masina,merg perfect, Morimoto H1 3", kit xenon canbuspro, angeleyes new SMD fara eroare la bord de bec ars si luminaaaa in sfarsit :goodjob:

 

Good job ! ...cati kelvini ai la xenon ? Si daca nu deranjeaza cat te-a costat toata afacerea ?

Edited by SB25GAS
Link to comment
Share on other sites

Nu ma deranjeza de loc, 1150 Ron all inclusiv curierul, daca le montezi singur atunci mai economisesti 250 Ron

Xenon 6000k

 

Unui amic tot cu E46 fl i am comandat set faruri noi cu angeleyes CCFL de la colegul veyron 1000cp frumoase au si lupa dar de 2,5" dar ai nevoie de set xenon, deoarece sunt doar cu becuri halogen pret 249 euro

Asa am avut noroc sa nu raman fara masina, deoarece le am echipat ale lui, iar acum am sa le vand ale mele dupa ce le pun un pic la punct, adica schimbat sticla la faruri deoarece este matuita.:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

am vazut si eu farurile , la 600 lei , in alte parti nu am vazut sub 1000 lei . am vb chiar astazi cu tipul , 600 lei / setu , u-line , lupa . mi se pare dubios . ce parere aveti ?

 

Si eu deaia am deschis topicul...l-am intrebat pe tip cum lumineaza si zicea ca sunt ok...ca design nu cred ca poti sa spui ca sunt chiar oribile....sunt ceva mai deosebit,de noua generatie la bmw...cred ca din cauza aceasta multi pasionati nu sunt de acord cu noul look...vor sa ramana la oldschool...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.