Jump to content

Opinii pachet m tech 2 aftermarket e46


vuselo2502

Recommended Posts

Vreau sa achizitionez un pachet aftermarket m tech 2 e46 PRODUCATOR JOM si as dori ca cei care au pus pe masina asa ceva sa-mi dea o mana de ajutor, si nu numai pt mine, pt toti cei care vor sa achizitioneze asa ceva si nu vor sa se trezeasca cu surpriza ca bara e mai lunga cu un cm sau materiarul fiind de rahat se crapa la orice intemperie si multe altele, daca aveti poze cu produsul acesta instalat pe masina faceti upload, spuneti pareri, se fixeaza bine? sau necesita ajustari.

 

Zilele trecute un prieten a cumparat o bara spate iar cel care a vandut bara a zis ca producatorul e JOM, desi eu nu am vazut nicaieri sa scrie asa ceva si nici nu avea cod de bare, la proba am realizat ca bara facea luft la colturi incat ramanea aproape un centimetru intre aripa si spoiler, la fel si in spate sub porbagaj.

 

va multumesc si astept pareri.

Edited by vuselo2502
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Toata lumea isi cumpara OEM, bogatilor, va dor unghiile daca scrieti niste pareri, toata baza in voi.

 

Unii din noi ne intretinem masinile cu piese de calitate buna ... nu toate porcariile ieftine ... tu ceri parerea la o bara la care se uita doar cei care merg pe varianta cat mai ieftin si bun ! Bara nu va sta la linie , se crapa usor .... de vopsit.. e un chin sa se faca treaba buna la plasticul ala de rahat !

 

Variantele bune sunt urmatoare :

 

- Pachet oem de Mtech 2 SH complet [ bara fata , spate , praguri ] undeva la 400-500 de euro in stare impecabila !

 

- Pachet oem Mtech 2 nou OEM aprox 1000 de euro ...

 

- Pachet aftermarket nou producator german [ nu te astepta sa iti dau numele firmei ] dar si ala costa undeva la 500-600 de euro aprox si din cati producatori am incercat ... ala a venit cel mai bine la linie , atat pe fata cat si spate !

 

Restul e cum ai noroc , ba nu sta la linie , ba nu face priza vopseaua , ba crapa .. ba se deformeaza , ba suportii proiectoarelor sunt de rahat.. etc !

 

PS : si pe mine ma dor unghiile sa zic firma exacta ... nu mai asteptati mura in gura mereu !

Edited by DEVIL's Style
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.