Jump to content

My New Shit 320D LCI


ReSp3cT

Recommended Posts

12k plus 5k... te apropiai usor de pretul unui F10 daca e sa fim rautaciosi. Bafta cu ea

F10 la 17k? Poate unul chel, rulat de i s-au incins rulmentii si dat peste cap o data. Vrabia malai viseaza ..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mda, ai dreptate aici. Si eu daca am 1 Euro si mai fac rost de inca 1E, deja ma apropii de 65,000E cat e un F10 nou, dar mai e mult pana acolo :)

 

Asta ti se pare dat peste cap? http://www.bmwclub.ro/forums/topic/145407-vand-520d-f10-automat-navi-prof-xenon-19950-euro/

 

Bag de seama ca nu prea ti-a placut sa stai la scoala daca la tine 2000 este aproape de 64998. In fine, gata cu offtopicul.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

mokanupepe,uita-te ca a fost masina colegului ce a deschis acest topic,a cumparat-o cu 210k si acum are 116k ....

 

Stai relax ca nici cel dinainte nu a cumparat-o fix la 210k. (fiind un samsar din Cluj,cel care i-a vandut masina)

Edited by junioralex
  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

mokanupepe,uita-te ca a fost masina colegului ce a deschis acest topic,a cumparat-o cu 210k si acum are 116k ....

 

Stai relax ca nici cel dinainte nu a cumparat-o fix la 210k. (fiind un samsar din Cluj,cel care i-a vandut masina)

 

 

Masina are 210k REALI, verificati reprezentanta BMW (Motor AG Pitesti) de catre ReSp3cT.

Edited by JoinT_Pit
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Asta ti se pare dat peste cap? http://www.bmwclub.ro/forums/topic/145407-vand-520d-f10-automat-navi-prof-xenon-19950-euro/

 

Bag de seama ca nu prea ti-a placut sa stai la scoala daca la tine 2000 este aproape de 64998. In fine, gata cu offtopicul.

Poate ca am eu o problema, dar nu ma imbulzesc la cea mai ieftina varianta a unui model. Sunt convins ca tu stii mai bine istoricul masinii, deci probabil e best-buy.

Cat despre partea cu scoala, ai incercat sa pari inteligent? Nu ti-a iesit :)

 

Sorry pt offtopic, dar cineva o sa cumpere masina asta care probablil are +300k km si daca o sa i se rupa distributia o sa deschida topic aici si o sa zica cat de proatse sunt motoarele n47 si cum i s-a rupt distributia la 120k km.

Pai deh, mult, ieftin si bun vrea tot romanul. Cred ca daca ar pune samsarii si filmulet din timpul procesului de dat km inapoi, tot ar avea destui clienti la noi :) Noi vrem BMW la pret de Duster.

  • Like 3
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Dotat e60-ul dar si foarte scump. Cu 18k se gaseste 530xd foarte bun si dotari gramada. Nu as fi dat atat in 2014 pe un seria 5 e60 si cu motor de 2 litri. Oricum, sper ca esti constient ca te-a facut amicul ca la carte. Edited by 530d
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

LYM, nu stiu de ce te tot bagi in seama, probabil ai ceva frustrari ca ai luat vreo teapa sau nu stiu, eu am zis doar ca se apropia de pretul unul F10, ca e chel sau cel mai ieftin din lume e treaba fiecaruia pana la urma si tine de gusturi.

 

Nu te-am intrebat ce ai alege tu si nu i-am zis omului ce sa faca, sunt banii si alegerile lui. Acum poate pricepi si incetezi cu discutiile inutile.

Edited by B69YMC
  • Like 4
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dotat e60-ul dar si foarte scump. Cu 18k se gaseste 530xd foarte bun si dotari gramada. Nu as fi dat atat in 2014 pe un seria 5 e60 si cu motor de 2 litri. Oricum, sper ca esti constient ca te-a facut amicul ca la carte.

Man nu ma facut... ca nu ma obligat nimeni sa ii dau bani.I-am dat pentru ca am vrut eu sa il iau.Masina aia merita undeva la 16.5k eu iam dat cu 1k in plus... aia e sa fie pierderea mea.Macar sa merg 2 ani sa bag doar motorina si revizi.

 

Respect, ai deschis alt topic? Your New Shit 520d e60. :)

Te-ai mai intalnit cu el la sala? Ce mai zice?

Nu nu...o sa fie titlu ceva gen : Next Level Shit e60 haha

Da man si azi am fost la el sa imi spele masina ca are o solutie speciala de la bmw ca sa nu se ia luciu de la geamuri si de pe usi....pentru ca solutia de la spalatorie e activa si se duc culorile de la geamuri si usi.

De masina sunt mega multumit nu ma supara nimic....trage mai bine ca aia dinainte cu toate ca asta e mai mare :))

Cutia automata la fel imi place de mor...

Edited by ReSp3cT
  • Like 1
  • Downvote 9
Link to comment
Share on other sites

LYM, nu stiu de ce te tot bagi in seama, probabil ai ceva frustrari ca ai luat vreo teapa sau nu stiu, eu am zis doar ca se apropia de pretul unul F10, ca e chel sau cel mai ieftin din lume e treaba fiecaruia pana la urma si tine de gusturi.

Da, sunt frustrat ca n-am luat eu F10-le ala, dar nu-mi fac griji, e autovit-ul plin de masini la fel de impecabile, km reali etc. Vezi chiar exemplul cu E90-ul din topic-ul asta, cum a intinerit subit, abia asteapta unul din asta ca tine sa vina sa cumpere un bmw cu 116.000km la bani putini :)

 

Over and out.

Edited by LYM
  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ok, nu ma asteptam de la unul ca tine sa inteleaga, dar tu poti sa continui sa te bagi in seama cu niste oameni despre care nu stii nimic insa iti dai totusi cu parerea in legatura cu preferintele lor.

 

@respect, ai face bine sa verifici si E60-ul ca nu se stie ce surprize ti-a ascuns prietenul.

Edited by B69YMC
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.