Jump to content

Oglinzi originale BMW E46 (98-05) incalzite, electrice, heliomate


Recommended Posts

OGLINZILE NU SUNT FURATE...

 

Acum sunt tare curios daca tu chiar esti interesat sa le cumperi sau cauti anturaj? Vrei sa le cumperi?

Satul fiind de forumurile romanesti... sau mai bine zis de mentalitatea si prostul obicei al romanilor de a se baga in seama... categorie din care bag de seama ca faci si tu parte...

Astept cu interes raspunsul tau!

Link to comment
Share on other sites

OGLINZILE NU SUNT FURATE...

 

Acum sunt tare curios daca tu chiar esti interesat sa le cumperi sau cauti anturaj? Vrei sa le cumperi?

Satul fiind de forumurile romanesti... sau mai bine zis de mentalitatea si prostul obicei al romanilor de a se baga in seama... categorie din care bag de seama ca faci si tu parte...

Astept cu interes raspunsul tau!

 

Tu ai cam multe asteptari pe un forum ale carui reguli se pare ca nu le-ai citit.

 

Apropo de interes: poti demonstra ca aceste oglinzi nu sunt furate?

Link to comment
Share on other sites

ba uite ca am citit regulamentul... si chiar nu vad unde am gresit... voi bagandu-va peste postul meu ati incalcat regula cu bunil simt... referitor daca pot sa demonstrez ca nu sunt furate... nu prea am ce zice... demonstreaza-mi tu ca oglinzile de pe masina ta nu sunt furate... e cam la fel...

deci eu practic sunt facut hot? ca vand o pereche de oglinzi? wtf? gasiti-va un hobby fratilor... sau duceti-va la magazin si cumparati

Link to comment
Share on other sites

17. Pentru a nu incuraja furtul de bunuri de pe masini, sunt interzise topicurile care vor contine la vanzare/cumparare exclusiv elemente usor detasabile de pe autovehicule (gen oglinzi, bandouri, eleroane, etc)". Regula este valabila pentru elementele second-hand.

inchis pentru incalcarea regulilor de la Mica Publicitate

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.