Jump to content

2010 E90 Navigation Business USB / Music


Recommended Posts

Salut,

 

Detin un seria 3 e90 din 2010 cu navigatie business. Cand am cumparat masina nu am dat atentie anumitor detalii cum ar fi partea de multimedia. Vazand in tropedou slotul USB si navigatia ruland fara dvd m-am gandit ca e normal sa am HDD si ca voi putea copia muzica de pe stick usb dar se pare ca nu e asa sau poate nu stiu eu. Masina precedenta avea navigatie profesionala cu port usb, dadeam la musci collection, option, import music bla bla. La aceasta nu am asa ceva. Nu am magazie de Cd-uri, nu am decat DVD-ul in fata.

 

La optiunile multimedia am decat CD, Aux In, Tone. La masina precedenta aveam in plus Music collection. E posibil sa nu am asa ceva si sa ma chinui cu amaratul de DVD si atat?

 

Tin sa precizez ca astazi am facut update-ul la navigatie si mi-a aparut prompt cu navigation system version bla bla.

 

Cand bag un stick usb cu muzica nu apare nimic. Nu tu import, nu tu music collection, nimic..

 

Multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

Eu nu am nici un usb in cotiera.. Inimaginabil sa pui hdd pe masina doar pentru navigatie. Nu se poate face ceva sa pot stoca muzica? Sau orice altceva sa pot stoca muzica si sa am si afiseze tracklistul pe displayul navigatiei (ca la CD) - parca auzisem ceva de ipod.
Link to comment
Share on other sites

Si aceasta investitie va face capabila redarea mp3urilor de pe stick + afisarea melodiilor pe display-ul navigatiei? LE: tin sa precizez ca am bluetooth incorporat la masina si aux in in cotiera Edited by pss
Link to comment
Share on other sites

Salut ,am un e60 Lci 2008 navi business ,si am magazie de cd-uri in torpedou ,am inteles ca se poate modifica cu vre-un soft ca magazia sa citeasca mp3 ? ( momentan magazia citeste decat track-uri) si sa imi afiseze pe idrive numele si artistul melodiei.
Link to comment
Share on other sites

Salut ,am un e60 Lci 2008 navi business ,si am magazie de cd-uri in torpedou ,am inteles ca se poate modifica cu vre-un soft ca magazia sa citeasca mp3 ? ( momentan magazia citeste decat track-uri) si sa imi afiseze pe idrive numele si artistul melodiei.

 

Eu am avut e90 non lci 2007 cu magazie in portbagaj. M-am dus la bmw, mi-au facut update de soft si apoi citea mp3-uri.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.