Jump to content

NU PUNETI FILTRU SPORT LA E46 320D 150CP


Krebs

Recommended Posts

ia cu praf de mers

 

la moda sunt resoftarile, nu mai sunt tobele goale si filtrele chinezesti

Moda nu are legatura cu filtrul care habar nu ai avut sa il montezi si sa faci setarile corespunzatoare.probabil esti cel mai cel mecanic din zona forumului de te tot pupa baietii astia.vezi k a Mai specificat un baiat k trebuie sa schimbi setarile dupa ce schimbi filtrul dar tu esti prea ignorant sa poti accepta ca uneori gresesti.toti gresim acum de tn depinde daca esti si ipocrit sau nu

Link to comment
Share on other sites

Credeam k vorbim de filtrul KN pe 320d nu de telefon.toto credeti k dak ati schimbat un filtru si o finala aveti 30 cai in + sau cel Putin la asta va asteptati.bagati bani dak vreti Mai mult

 

Am vrut sa fac o treaba cu un Scirocco si n-am avut bani de kn, asa ca am pus turbo, dar pe evacuare, ca atat am avut bani. Problema e ca nu prea merge, adica maxim am 2-3 cai in plus. Crezi ca-mi trebuie si mie un telefon ca al tau ?

Link to comment
Share on other sites

sal am si eu filtru sport cumparat am dat destul pa el vreau sa zic ca masina este o monstru acum trage ia tot bordu nu ca inainte nu al lua dar acum il ia mai repede. apropo am tastatura pa alta limba si daia scriu asha. sorry
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

sal am si eu filtru sport cumparat am dat destul pa el vreau sa zic ca masina este o monstru acum trage ia tot bordu nu ca inainte nu al lua dar acum il ia mai repede. apropo am tastatura pa alta limba si daia scriu asha. sorry

"anglezoi frustrat" dak ai stii kktul ala d program kre face sa iti apara cuvintele inainte sa le scrii nu ai Mai fi Asa comentator.cat despre filtrul tau cred ca este de la cafea de ti-a transformat masina in halul asta...

Link to comment
Share on other sites

da filtrele alea din targ la un milion merg pe pisicutza pe benzina? afecteaza cu ceva? nu de alta da-mi place cum se aude.... nu cred ca se mai pune vorba de ceva putere :blink:

 

Chiar daca e veche postarea am sa raspund totusi poate mai sunt si altii interesati de sunet.

 

Lasa filtrul OEM ca filtreaza bine iar pentru sunet poti face una din modificarile de mai jos (sau ambele).

 

"Airbox debaffle mod" https://www.google.com/search?um=1&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&biw=1135&bih=736&hl=en&tbm=isch&sa=1&q=Airbox+debaffle+mod&oq=Airbox+debaffle+mod&gs_l=img.3...55385.55385.0.56412.1.1.0.0.0.0.408.408.4-1.1.0....0...1c.1.25.img..1.0.0.kwEWAL6ASpk

 

"Swiss cheese airbox mod" https://www.google.com/search?um=1&client=firefox-a&hs=h13&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&biw=1135&bih=736&hl=en&tbm=isch&sa=1&q=swiss+cheese+airbox&oq=swiss+cheese+airbox&gs_l=img.3..0j0i24l3.1379008.1379907.0.1380195.5.3.0.2.2.0.230.647.2-3.3.0....0...1c.1.25.img..2.3.216.XmmF1Jkp7pM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.