Jump to content

Vand set 4 anvelope iarna Michelin Pilot Alpin PA2 205/55 R16 91H nerulate in RO


wug

Recommended Posts

Vand 4 anvelope iarna marca Michelin model Pilot Alpin PA2. Nerulate in RO. Import Olanda. Nu au galme, taieturi sau petice.

 

Dimensiuni: 205/55 R16 91H

 

Profil: 2 anvelope 7mm si 2 anvelope de 5mm

 

DOT: dupa 2010. Revin cu DOT-ul exact in cateva zile. Disponibile incepand cu data de 15/09.

 

Pret 800 ron.

 

Tel: 0730 028726.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Pai cum dragii mei... nerulat in Romania... inseamna ca holandezu, nu si a batut joc de ele pe strazile din Amsterdam (ca a mers pe apa cu ele, pe canalele navigabile) cum si ar fi batut joc rumenu neaos pe strazile din Bucuresti. deci pretul de 200 ron pentru o anvelopa de iarna veche de 4 ani si dupa ce trece iarna are chiar 5, nerulata in Romania mi se pare modic. Pai sa spuneti multumesc ca cineva se poate gandi sa importe anvelope de iarna din Olanda cu pretul asta... :)))))
  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pai cum dragii mei... nerulat in Romania... inseamna ca holandezu, nu si a batut joc de ele pe strazile din Amsterdam (ca a mers pe apa cu ele, pe canalele navigabile) cum si ar fi batut joc rumenu neaos pe strazile din Bucuresti. deci pretul de 200 ron pentru o anvelopa de iarna veche de 4 ani si dupa ce trece iarna are chiar 5, nerulata in Romania mi se pare modic. Pai sa spuneti multumesc ca cineva se poate gandi sa importe anvelope de iarna din Olanda cu pretul asta... :)))))

BINE PUNCTAT!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cred ca au contribuit si colegii "binevoitori" care au tinut anuntul vizibil ... Le dau o bere cu prima ocazie. thumbsup.png

 

Banuiesc ca asa trebuia sa iasa ironia ta...

 

Iar intrebarile si mistourile care s-au facut au avut la baza textele "samsaresti" pe care le-ai utilizat.

 

Iar eu nu mi-as monta anvelope vechi de 8 ani. Tu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.