Jump to content

magazie cd e46


Recommended Posts

stie cineva sa-mi spuna, daca sunt mai multe modele de cd-changer-e pe modelul e46? Se potriveste cd changer-ul de la casetofonul cu navi (mic), la casetofonul bmw business?

 

multumesc anticipat

Edited by blue6
Link to comment
Share on other sites

Probabil ca da, daca te referi la o magazie cu 6 cd-uri. Cassul cu navi mic vine cu un cititor de Cd-uri in portbagaj, dar ala este exclusiv pentru cd-urile cu harti. Am vrut sa cumpar la un moment dat un E46 cu navi mic si magazie CD. In portbagaj avea doua unitati.
Link to comment
Share on other sites

aha... deci sunt 2 unitati, una pentru muzica, si una pentru harti? dar aia pentru muzica, normal ar trebui sa se potriveasca si la casetofonul business (fara navi)?

 

mersi :blink:

215429[/snapback]

da se potriveste!!!

exista si cd changere cu mp3 daca tot iti iei...

e mai misto :)

Link to comment
Share on other sites

oare daca ai cd changer cu mp3 cum ama vazut ca se poate, pe ecranul de la navi o sa-mi apara informatia de pe d, adica numele piesei, sau tot cum imi apare acum, track 1 track 2 etc ? stie careva?  :)  :blink:

215825[/snapback]

iti apare... daca ai navi mare cu ultimul soft pe el... v8

Link to comment
Share on other sites

iti apare... daca ai navi mare cu ultimul soft pe el... v8

215866[/snapback]

 

 

ai tu soft v8 ?? eu am tot un 330d din 06/2002 cu navi mare si nu imi arata track sau folder de pe CD cu mp3

magazia de CD este ALpine din 2006 daca am retinut bine anul

 

dar sincer nu cred ca merge cu nici o versiune de soft [poate doar de la E90 incolo]

 

acuma pt cine a mai intrebat: daca ai navi si masina este pana in 2003 hartile sunt citite de pe CD din 2003 incolo este harta pe DVD [mult mai completa si cu detalii]

Link to comment
Share on other sites

ai tu soft v8 ?? eu am tot un 330d din 06/2002 cu navi mare si nu imi arata track sau folder de pe CD cu mp3

magazia de CD este ALpine din 2006 daca am retinut bine anul

 

dar sincer nu cred ca merge cu nici o versiune de soft [poate doar de la E90 incolo]

 

acuma pt cine a mai intrebat: daca ai navi si masina este pana in 2003 hartile sunt citite de pe CD din 2003 incolo este harta pe DVD [mult mai completa si cu detalii]

215949[/snapback]

 

 

navi mare am, cat despre soft ... habar n-am e din 2002 masina. nu stiu ce soft am, dar probabil nu cel bun, se poate face update, sau e prea scump si nu merita? :blink:

Link to comment
Share on other sites

navi mare am, cat despre soft ... habar n-am e din 2002 masina. nu stiu ce soft am, dar probabil nu cel bun, se poate face update, sau e prea scump si nu merita?  :blink:

216007[/snapback]

am ultima versiune de soft!

ca sa aflii ce soft ai... intri la set in meniu si iti arata acolo... depinde si de ce tip de navi ai... Mk3... Mk4... de exemplu eu am Mk4 cu dvd si imi arata hartiile 3d de cand mi-am pus ultima versiune de soft!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.