Jump to content

VAND Jante 19' e90 originale style 199


AFk^

Recommended Posts

Fata 8J, et37

 

Spate 9J, et39

 

Sunt intr-o stare foarte buna. Au semne de uzura normale.

 

Pret 700 euro.

 

Eventual schimb cu 16" sau 17" plus diferenta.

 

Disponibil in bucuresti.

 

Contact: 0765 085 563

post-69693-0-45146300-1425062630_thumb.jpg

Edited by AFk^
Link to comment
Share on other sites

Anvelopele de iarna care sunt puse pe jante sunt: 2 x Wredenstein 235 x 35 x 19 si 2x Pirelli 225 x 35 x 19 (asa au venit pe masina - am cumparat-o acum 3-4 luni, le-am folosit 2 saptamani, mi-am pus de tabla pe 16" cu anvelope de iarna)

 

 

Si mai am 2 anvelope de vara 235 x 35 x 19 Rotalla.

 

De anvelope pot sa iti spun in ce stare sunt sau ce an, nu ma pricep. Le dau ca vreau sa imi iau pe 16 sau pe 17 si sa imi pun anvelope de vara noi.

 

Jantele sunt ok dupa parerea mea, dar ti-am zis, nu ma pricep.

 

Despre jante cred ca gasesti in topicul asta

Edited by AFk^
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
nu am luat inca. Le am pe cele de tabla cu anvelopele de iarna. Daca le iau anvelope nu le mai vand. Inca nu sunt hotarat, dar pentru confort tind spre jante pe 17". In aprilie, probabil dupa paste le dau jos pe cele de iarna si o sa iau pentru vara. Acum depinde, daca gasesc modelul de jante pe 17" pe care il vreau... Daca nu raman la astea si le iau anvelope noi.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sunt destul de julite.

un sfat din partea mea.

scoate textul "in stare foarte buna".nu e cazul.

eu daca as vedea pozele si apoi as citi textul in secunda urmatoare as da click pe x.

am avut jantele style 162 la vanzare si erau impecabile.cel care le-a cumparat poate sa confirme...si pozele o spun, dar nu am putut spune ca sunt in stare foarte buna tocmai ca atinsesem una vreo 2 cm pe margine.

spor la vanzare.sper ca nu te-a deranjat comentul meu

Edited by Alex_wly
Link to comment
Share on other sites

Aa, nicidecum, ti-am zis, nu am stat sa le analizez. Jantele asa le-am luat cu masina. Pozele le-a facut un prieten ca eu nu am mai ajuns la tara de cand le-am dat jos.

 

Deja sunt in tratative cu cineva de pe olx. I-am zis omului tot ce stiu despre ele, i-am facut poze detaliate ca nu imi place sa pacalesc, sa mint etc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.