Jump to content

Recommended Posts

Imi cer scuze fata de Catalin, pentru neplacerile intampinate la noi la service, si desi unele greseli au fost facute, ele nu au fost facute intentionat.

Fii atent aici tupeu: ”stii, noi ti-am dat teapa, dar ne pare rau!”...Ce parere aveti? Oare cat sa mai rabdan tara asta cu oamenii ei mizerabili?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Si a cerut omu' scuze , katalin si a recuperat banii ( pretentiile lui) ... Acu' vreti sa l ardeti pe Bimmer pe rug. Eu voiam sa ma duc sa fac distributia la el ( m a pierdut de client) si probabil ca mine mai sunt 99% din cei care au citit acest topic. De asemenea mai puteti face acest topic "pinned" in fiecare categorie ca sa citeasca fiecare membru de pe bmw forum. Daca katalin este multumit de rezolvarea problemei atunci asta este... Parerea mea
  • Like 4
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

adica ai platit 100+ mil reparatia masinii si te bucuri la cei 100-150 de euro recuperati, cand "boss de servis bmw" iti putea arde o teapa de cateva mii?

 

De ce nu? 100 - 150 euro sunt bani. Mai bine baga benzina de ei si se plimba, decat sa fie dati pe niciun serviciu.

In plus are satisfactia ca si-a facut dreptate.

Edited by Beriba
  • Like 4
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.