Jump to content

Vand jante E90 style 158 8x17 ET34 9,38kg


Recommended Posts

Vand jante style 158, dedicate E90, 8x17 ET34, 9,38kg/buc.

Sunt drepte, rotunde, nu au batai. Prezinta urmele de uzura care se vad in poze, fara alte defecte ascunse,

Vin insotite de 4 cauciucuri Continental ContiSportContact 3 DOT2610, ~3.5mm (3 bucati), 1 cauciuc a ajuns la marker.

 

Pret 250E fix (sau 1100 RON),

Prefer predare personala in Bucuresti sau imprejurimi, pentru a le putea verifica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Colegu' cu style 154, ma simt onorat ca ti-ai pierdut timpul sa iti faci alt cont doar ca sa imi comentezi pe topic :) Puteai sa o faci de pe contul personal thumbsup.png

 

P.S. Topicul este pentru jante, cauciucurile de vara le dau bonus.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Update:

Am cumparat inca 2 cauciucuri Continental ContiSportContact 3, DOT2311, in stare foarte buna, cu profil ~5.5mm.

 

 

Asadar:

Vand jante style 158, dedicate E90, 8x17 ET34, 9,38kg/buc.

Sunt drepte, rotunde, nu au batai. Prezinta urmele de uzura care se vad in poze, fara alte defecte ascunse,

Vin insotite de 4 cauciucuri Continental ContiSportContact 3: 2buc. DOT2610, ~3.5mm, 2buc DOT2311, ~5.5mm.

Cauciucurile au fost montate pe jante si echilibrate. Le-am verificat pe fiecare in parte pe masina de echilibrat, nu exista batai nici in jante, nici in cauciucuri. Le-am montat si pe masina si nu exista probleme (vibratii / batai).

 

Pretul ramane 250E fix (sau 1100 RON)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.