Jump to content

cotiera


Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

este chiar jalnica si am facut-o unde ai facut-o si tu la m.b. leather vis a vis de cimitir in ghencea

230902[/snapback]

 

fratilor unde pot gasi piesa nr 4 din poza???stau cu ea in vitrina si nu o pot pune sus...m-am interesat cat e nou si imi vine pe original la 50 euro :blink:

un plastic....

si degeaba o montez ca nu am sustiinere la piesa nr 5...

daca auziti ceva rog sa ma contactati tel 0722541680

Link to comment
Share on other sites

cristi78cris-la cum au lipit-o e cam greu sa scoata pielea de pe ea.

DTM-e cam greu sa gasesti piese separate,doar daca are cineva vreo cotiera sparta.iti urez bafat in cautari.

myxage-pai cu seful lor am vorbit din prima,lui i-am dat cotiera in mana si el mi-a dat-o inapoi cu scuzele de rigoare ca cica tapiterul e cam tampit ca mi-a rupt buretele intr-o parte,dar nu are ce sa faca(macar o reducere putea sa faca),dar asta e,suntem in Romania si sincer m-am cam plictisit de certuri cu toata lumea.

Edited by catalin316
Link to comment
Share on other sites

cristi78cris-la cum au lipit-o e cam greu sa scoata pielea de pe ea.

DTM-e cam greu sa gasesti piese separate,doar daca are cineva vreo cotiera sparta.iti urez bafat in cautari.

myxage-pai cu seful lor am vorbit din prima,lui i-am dat cotiera in mana si el mi-a dat-o inapoi cu scuzele de rigoare ca cica tapiterul e cam tampit ca mi-a rupt buretele intr-o parte,dar nu are ce sa faca(macar o reducere putea sa faca),dar asta e,suntem in Romania si sincer m-am cam plictisit de certuri cu toata lumea.

230985[/snapback]

 

imi pare rau sa aud asta !..Si eu obosesc sa ma tot cert ..dar se pare ca asta e singura solutie in Romania ..sa nu mai acceptam servicii proaste indiferent de ce natura sunt !....Trebuia sa nu iei cotiera daca nu-ti placea si sa-i faci scandal...

mie omul mi-a parut ok ....dar in cazul asta e clar !

in fine !..

Link to comment
Share on other sites

man e greu sa rupi buretele ala...deoarece eu am desfacut pielea veche si a durat max 30 de sec... era lipita superficial pe margine...nu are de ce sa lipeasca toata suprafata...doar marginile pe interior atat...

chiar nu inteleg cum au facut o lucrare de proasta calitate... :blink: uite si-o poza cand am dus-o...e facuta chiar la ei pe masa...

ma rog...faptul e consumat...

nu stiu ce sa zic...fa un scandal patronului...pana la urma ai platit cat ti-au cerut..

o fi ala tampi,t da mai tampit e patronu ca tine un angajat ca ala...

ceva e dubios...cotiera mea arata super... a vazut-o stefan_snk si alexutzu...si uitate si tu la cusatura...cu siguranta a lucrat altcineva la ea...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.