Jump to content

Compact E46 ! cate masini sunt pe forum ?


compactu

Recommended Posts

In primul rand felicitari celui care ne-a sters posturile despre intalnire, cand ma fac mare vreau sa fiu ca tine....NOT! :blink: Se pare ca n-a inteles ca la intalnirea din seara asta poate veni oricine, nu conteaza ce "rasa" de BMW are...

In al doilea rand, mai are loc intalnirea? Cine se baga si cine nu? si cand te gandesti de cat timp vorbeam despre asta...si apare un deosebit si sterge tot...

Link to comment
Share on other sites

In primul rand felicitari celui care ne-a sters posturile despre intalnire, cand ma fac mare vreau sa fiu ca tine....NOT!  :blink:  Se pare ca n-a inteles ca la intalnirea din seara asta poate veni oricine, nu conteaza ce "rasa" de BMW are...

In al doilea rand, mai are loc intalnirea? Cine se baga si cine nu? si cand te gandesti de cat timp vorbeam despre asta...si apare un deosebit si sterge tot...

255089[/snapback]

 

Da. Ramane valabil. :)

 

Nu a sters postu, l-a mutat aici:

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...ic=9240&st=1640

Link to comment
Share on other sites

ramane valabil, eu cel putin tre' sa vin, eu am propus locul si ora :blink:, aduc si un prieten cu 320ci...

 

cred ca ar trebui sa postam toate astea pe topicul de intalniri, pentru a respecta regulile acestui forum, eu nu voi mai posta aici pentru intalniri

 

O seara placuta,

AJ

Link to comment
Share on other sites

....... si cand te gandesti de cat timp vorbeam despre asta...si apare un deosebit si sterge tot...

multumesc pentru aprecieri...eu sunt deosebitul, care nu a aparut din senin, a fost tot timpul aici. trebuia sa-ti faci putin timp si sa citesti ce s-a mai scris... :blink:

Link to comment
Share on other sites

multumesc pentru aprecieri...eu sunt deosebitul, care nu a aparut din senin, a fost tot timpul aici. trebuia sa-ti faci putin timp si sa citesti ce s-a mai scris... :blink:

255102[/snapback]

Stai linistit, am vazut ce-ai scris si am vazut ca te-ai bagat in seama mai devreme...cauta si tu ceva mai interesant de facut...sau vino si tu la intalnire....sau nu...

Link to comment
Share on other sites

Stai linistit, am vazut ce-ai scris si am vazut ca te-ai bagat in seama mai devreme...cauta si tu ceva mai interesant de facut...sau vino si tu la intalnire....sau nu...

nu cred ca ai vazut, altfel nu ma jigneai. dar bine ca am gasit si eu ceva de facut, cu ocazia asta. nu neaparat interesant, Nony :blink:

Link to comment
Share on other sites

In primul rand nu te-am jignit, daca vroiam s-o fac iti ziceam ceva mai interesant..in al doilea rand de ce te bagi in seama?!? Daca nu intelegi, vino la o intalnire si-ti explic personal...

m-ai facut deosebit. daca tu zici ca asta nu e o jignire, te cred. :blink:

iar daca nu ai observat, e un forum, unde nu prea exista "bagat de seama", ci doar discutii...

cum a fost la intalnire?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Salutari fratilor "compacti"! Ce mai faceti baieti? Io-s exilat de 1 luna in New York la ai mei, ma dau cu un "tractor" de Chevrolet Blazer de 3.5 V6 si 200 de cai..si mai e si automat...abia astept sa ajung la compactul meu iubit, cu toate ca am de facut multe la el:Casco, placute + discuri, schimb ulei+filtru ulei+filtru motorina...am plecat fara sa am grija de el... :) Sper sa aveti o vara cat mai misto( si mai racoroasa), eu pe 17 Aug ma intorc si sper sa ne mai vedem la o intalnire, ceva...Bafta! :blink: And don't forget, COMPACT RULES!!!
Link to comment
Share on other sites

Ultimele poze cu masina, muuult imbunatatita fata de cum am luat-o... :blink: Pe prietena n-am convins-o la BMW, vroia ceva CC si BMWul nu are asa ceva...Merita un Z4 dar asta e...Macar are grija de a mea acum cand sunt plecat, dupa cum se vede in poze..garaj, spalatorie...o duce bine rata mea!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
sal am si eu un compact din 2003 albastru metalizat, b XX PNJ am la numar,geamuri fumurii ,super sunet,si cam atat..in rest este stock,arata interesant,dar parca ii lipsesc jante (acum are capace) stie cinva ce dimensiuni tre sa caut pt jante/cauciucuri? cele mai mari care sunt care se potrivesc?
Link to comment
Share on other sites

sal am si eu un compact din 2003 albastru metalizat, b XX PNJ am la numar,geamuri fumurii ,super sunet,si cam atat..in rest este stock,arata interesant,dar parca ii lipsesc jante (acum are capace)  stie cinva ce dimensiuni tre sa caut pt jante/cauciucuri?  cele mai mari care sunt care se potrivesc?

287254[/snapback]

 

pozeeeee !

 

daca nu pui poze degeaba ne povestesti ce compact smecher ai !!!!!

 

pozeeeeee !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
compacturile astea...zici ca sunt coupeuri fara fund...

295158[/snapback]

Cred ca la fiecare discutie despre compacturi tu ai ceva de comentat...nu crezi ca ne-ai plictisit pe toti cu parerile tale?? Te-am inteles, nu-ti plac compacturile, tu ai un super seria 3, asa vreau sa fiu si eu cand ma fac mare! :) Chiar crezi ca aceste comparatii isi au rostul?!? Coupeuri fara fund....Daca ai ceva folositor sau macar interesant de spus, te asteptam cu mare placere! :blink: Don't call us, we'll call you!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.