Jump to content

cumpar bmw e46 381


Recommended Posts

dupa cum spune si titlu cumpar bmw e46 318 i benzinar motor 1.9 87 kw 118cai sa fie ful adica mai pe scurt sa aiba urmatoarele dotari xenon.navigatie mare.sistem harman kardon.volan sport cu comenzi volan pilot automat.cruise control etc perdeluta electrica interior piele.scaune incalzite cu reglaj electric etc astept oferte
Link to comment
Share on other sites

Mai pe scurt cam greu o sa gasesti la motorizarea respectiva dotariile care le vrei...si daca le are sigur sunt retrofit. Asa ca eu te sfatuiesc sa gasesti una stock si iti configurezi tu dupa retrofit-urile respective dupa gusturile tale...
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mai pe scurt cam greu o sa gasesti la motorizarea respectiva dotariile care le vrei...si daca le are sigur sunt retrofit. Asa ca eu te sfatuiesc sa gasesti una stock si iti configurezi tu dupa retrofit-urile respective dupa gusturile tale...

 

Ai dreptate in ceea ce zici, numai ca retrofiturile sunt destul de scumpe si unele chiar greu de gasit! E mai economic sa cauti una dotata decat sa o dotezi tu, spun asta din experienta personala!

Link to comment
Share on other sites

E practic imposibil sa gasesti pe un 318i toate optiunile alea. Am aruncat o privire pe mobile.de si am bifat toate optiunile mentionate de tine, iar rezultatul a fost 0. Asta mi s-a parut interesanta: http://www.mobile.de/ro/Automobil/BMW-318i-TĂźv-AU-10.2016-GAS-LEDER-PDC/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:3500,mdl:9,frn:01-1998,frx:12-2001,cli:automatic_climatisation,itp:leather,vcg:limousine,pa:rear_sensors,xhl:true,elw:true,ehs:true,crl:true/pg:vipcar/209019196.html
Link to comment
Share on other sites

ca sa ii pun eu la urma ce vreau pe ia ma costa mai multcat as da pe masina chiar daca nu ar avea tot ce am specificat eu una macar la care tin foarte mult ar fi navigatie mare originala si sa aibe sistemul harman kardon pe ia
Link to comment
Share on other sites

Daca tii neaparat la aceste doua optiuni poti cauta una cu 1000e sub bugetul tau si iti poti cumpara de banii astia o navigatie fie OEM fie Dynavin si o linie audio custom de la Bavsound - net superioara celei HK

 

Daca nu te daranjaza imi permit sa iti sugerez motorul m52b20 de pe 320, un motor in 6 cilindri, cu o capacitate de 2000cc si nu foarte gurmand fata de 318! Pe 320i ai sanse mult mai mari sa gasesti optiunile dorite!

Edited by BED
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@BED tu știi mai bine cĂŁ satisfacția obținutĂŁ dupĂŁ ce ți-ai fĂŁcut mașina așa cum vrei tu e un sentiment foarte ok.

Și apoi ĂŽn proporție de 99% nu v-a gĂŁsi o mașinĂŁ care sĂŁ corespundĂŁ cerințelor lui.

Link to comment
Share on other sites

ok acum am inteles multumesc mult pentru sfaturile voastre dar stiti si voi destul de bine o masina cum o ei de multe ori asa ramane findca nu prea mai este buget si pe primul plan la urma sunt alte obligati de exemplu asigurare itp rovinieta inmatriculare mai cade una alta si ramai fara banii necesari pentru alte mofturi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.