Jump to content

DOWNLOAD BMW ROAD MAPS 2015 - harti CIC, NBT, CCC, MK3, MK4


Recommended Posts

eu de 3 saptamani am luat un cod lifetime. am facut update la 2015-2 si acum la 2016-2 nu merge. stie cineva cum imi pot da seama daca e cod lifetime sau nu?

 

spune-mi ultimile 3 caractere din cod si iti spun daca e lifetime, dar am o banuiala ca nu...

Edited by zeronoo
Link to comment
Share on other sites

patrualex, cand ti-am facut oferta de cod lifetime te-ai plans ca e cu 5 euro mai scump decat ai gasit pe ebay... acelasi lucru o sa o patiti majoritatea dintre voi care ati cumparat coduri de la sergej, andrej sau david etc... de pe ebay sau din alte parti...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

patrualex, cand ti-am facut oferta de cod lifetime te-ai plans ca e cu 5 euro mai scump decat ai gasit pe ebay... acelasi lucru o sa o patiti majoritatea dintre voi care ati cumparat coduri de la sergej, andrej sau david etc... de pe ebay sau din alte parti...

 

eu l`am folosit de 5-6 ori , deci s-a meritat banii. dar eu intrebam din ce cauza nu merge ca am si altu nou si nici ala nu merge

 

ps : nu cumpar de la oameni care au programele gratis primite si vor sa faca bani ( pe alte forum-uri se ajuta mai mult oamenii intre ei ( cel din uk ) nu cer bani pt orice . oricum multumesc de oferta .( sa nu mi`o iei in nume de rau te rog )

Edited by patrutalex
Link to comment
Share on other sites

Gresesti total. Nu esti bine informat in ceea ce priveste obtinerea unui cod fsc pe baza unui vin.

 

In cazul acesta nu vorbim de programe gratis, vorbim de sume foarte mari investite.

 

In alta ordine de idei, nu l-ai folosit in nici un caz de 4-5 ori. Ci l-ai folosit o de 2 ori. Nu mai vorbim ca pt versiunile 2015-2 si 2016 s-a folosit acelasi cod...

 

Nu mai vorbim de cazul in care un cod cumparat de la mine sau de la alt baiat din Romania nu functiona. Cred ca nici Dunarea nu ne spala de cele spuse aici pe forum...Nu cred ca te multumeai cu a spune ceva de genu: oricum si-a meritat banii...

Link to comment
Share on other sites

Gresesti total. Nu esti bine informat in ceea ce priveste obtinerea unui cod fsc pe baza unui vin.

 

In cazul acesta nu vorbim de programe gratis, vorbim de sume foarte mari investite.

 

In alta ordine de idei, nu l-ai folosit in nici un caz de 4-5 ori. Ci l-ai folosit o de 2 ori. Nu mai vorbim ca pt versiunile 2015-2 si 2016 s-a folosit acelasi cod...

 

Nu mai vorbim de cazul in care un cod cumparat de la mine sau de la alt baiat din Romania nu functiona. Cred ca nici Dunarea nu ne spala de cele spuse aici pe forum...Nu cred ca te multumeai cu a spune ceva de genu: oricum si-a meritat banii...

 

 

am inteles , eu am cumparat codul pt o singura data dar baiatul mi-a spus ca mi-a dat life time eu am platit 15 lire ( l`am folosit de la 2009 la 2014 la 2015-1 2015-2 si la 2016-1 dar la 2016-2 imi cere cod

Link to comment
Share on other sites

Eu nu reusesc... Am utilitarele pentru generarea codului FSC... iar codul pe care il genereaza nu este acceptat.

Aceleasi utilitare le-am folosit pentru instalarea hartilor 2014-1 si 2016-1....

Codul generat acum pentru 2016-2 nu este acceptat.

 

Ceva sfaturi?

 

Am un BMW X3 F25 2.0xdrive cu navigatie Premium 2016-1. VIN 0A47294

 

Orice sfat e binevenit.

 

Multumesc

 

 

Am reusit... AM generat codul permanent (FF). si am reusit sa instalez. :-)

Link to comment
Share on other sites

colegi , am primit codul FCS ( cadou ) de la un prieten , nu stiu daca este life time sau pt o singura utilizare . Am cic-mare pe masina si ultimele harti sunt din 2010 ( de atunci este masina ) , care este sfatul vostru ? sa pun direct 2016 ? sau sa pun intermediar 2015 ? am nteles de la voi cam am sanse sa nu pot ace direct la 2016 .

terminatia codului meu este ABIAAFQ

 

MULTUMESC

Link to comment
Share on other sites

Codul respectiv este personalizat pentru o anumita versiune de harta si in directa legatura cu seria de sasiu a masinii (nu merge de la o masina la alta).

Nu ti-a spus prietenul tau pentru ce versiune este?

Este generat pentru masina ta?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.