Jump to content

salutari ! va place ?


hannebunu

Recommended Posts

Alt E46 stock...........frumos,dar cu ce e diferit de restu ? :blink: fara suparare.De curiozitate,de ce tii mortzish sa ne prezinti masina cand stim foarte bine cum arata si ce poate?Daca avea ceva mai special,mai intelegeam.Da,stiu,e speciala pt tine,dar e la fel pt restu.Sa-mi zica cineva daca gresesc undeva,si imi retrag cuvintele.Sper sa nu se supere proprietarul,dar pe mine unul ma deranjeaza chestiile astea.O seara buna si sa ai grija de tine si de masina ta,sa o conduci fara evenimente neplacute !
Link to comment
Share on other sites

Si in al doilea rand,sa fie entuziasmat el de ce masina are si nu de ce zic altii despre masina lui.Daca mai multi iar zice ca e naspa masina,ca are nu stiu ce aiurea..........el ce ar mai gandi?Iar m-ai place la fel de mult masina?El trebuie sa o faca pe gustul lui,asa cum ii place lui,nu cum vrea lumea.E adevarat,te simti bine cand cineva iti lauda masina.Si inchei subiectu ca nu vreau sa supar pe nimeni.Salutare !
Link to comment
Share on other sites

:blink: parerile ,ca si gusturile nu se discuta! gresala mea a fost prezentanduma de acest fel ,fara sa mi aduc aminte de tipica smecgerie romaneasca .de fapt asa am vazut prin alte parti ca se prezinta cei noi.alta greseala e ca nu am citit bine la ce se refera postul (cred ) bmw serie 3 cat mai smechere si cu cat mai multe tuning uri.dureros e felul in care vreti sa i primiti pe cei noi . cu ce e mai meritos unul care prezinta masin sa ful extra cu unul care e aproape chel ?pasiunea pentru marca si masini se supune ca este liantul acestui tip de for ! sunt orgulios de masina mea chiar daca e de duzina ( duzina bmw ) . si nu e primul bmw .salutari si poate mai domoliti sangele latin !!
Link to comment
Share on other sites

Mie mi se pare o masina super. Iubesc BMW , in special seria 3 si ii inteleg entuziasmul omului. Am fost si eu in postura lui si nu cred ca imi pica bine daca eram luat peste picior la modul in care s-a procedat pe aici. Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea asa cum e firesc sa te bucuri cand esti proprietar de BMW.
Link to comment
Share on other sites

supararea vine cand vezi ca te prezinti pe un for di afara de acelasi fel ca pe un for din TARA TA si : afara te primesc calduros si fara pareri rautacioase iar in forul di TARA TA esti luat un pic la misto . in rest , discutand se rezolva totul si reusesti sa ti faci prieteni ,nu ? nu sunt suparat ,eu sunt multumit cu alegere mea si NU E PRIMUL BMW . SALUTARI !
Link to comment
Share on other sites

E cutzu.....nu l-am luat peste picior,da pe moment mi s-a parut aiurea sa astepti laude de la altii.Visez la masina asta de cand aveam 11 ani,si intr-un final am reusit sa intru in posesia ei,si eram asa de fericit,ca nu aveam nici o expresie pe fatza,toti ma intrebau de ce nu ma bucur deloc,dar mie nu-mi venea sa cred ca e masina mea,masina visurilor.Nu puteam sa am nici o reactie,pur si simplu.Fiecare isi arata bucuria in alt fel.Nu trebuia sa-l judec asa,imi cer scuze din nou.
Link to comment
Share on other sites

E cutzu.....nu l-am luat peste picior,da pe moment mi s-a parut aiurea sa astepti laude de la altii.Visez la masina asta de cand aveam 11 ani,si intr-un final am reusit sa intru in posesia ei,si eram asa de fericit,ca nu aveam nici o expresie pe fatza,toti ma intrebau de ce nu ma bucur deloc,dar mie nu-mi venea sa cred ca e masina mea,masina visurilor.Nu puteam sa am nici o reactie,pur si simplu.Fiecare isi arata bucuria in alt fel.Nu trebuia sa-l judec asa,imi cer scuze din nou.

225482[/snapback]

SCUZE ACCEPTATE , AM SPUS NU SUNT SUPARAT ,stiam ca parerile nu se discuta ,doar primirea .........e cutzu ce inseamna ?

:blink: PACE !

Link to comment
Share on other sites

E cutzu.....nu l-am luat peste picior,da pe moment mi s-a parut aiurea sa astepti laude de la altii.Visez la masina asta de cand aveam 11 ani,si intr-un final am reusit sa intru in posesia ei,si eram asa de fericit,ca nu aveam nici o expresie pe fatza,toti ma intrebau de ce nu ma bucur deloc,dar mie nu-mi venea sa cred ca e masina mea,masina visurilor.Nu puteam sa am nici o reactie,pur si simplu.Fiecare isi arata bucuria in alt fel.Nu trebuia sa-l judec asa,imi cer scuze din nou.

225482[/snapback]

 

 

Fiecare traieste emotiile in felul sau. Eu acum 4 ani m-am urcat impreuna cu prietena mea intr-un E39 al unui prieten. Cand am coborat din masina am inceput sa dicutam invidiosi despre masina respectiva. Am incheiat discutia prin "las' ca ne-o ajuta si pe noi D-zeu sa avem una ca asta intr-o zi". Acum si eu si prietena mea avem cate un E46 si sincer sa fiu ne-au cam incercat emotiile cand ne-am cumparat masinile. Au fost momente cand aveam impresia ca ale noastre erau cele mai grozave si daca ne-ar fi tratat cineva in acelasi fel in care a fost tratat omul nostru care a deschis topicul, turbam. Ca sa concuzionez, spun ca nimeni nu are dreptul sa ia la misto un vis devenit realitate, indigerent ca persoana respectiva si-a luat bicicleta sau Ferrari. Suntem aici pe forumul asta sa coalizam nu sa o ardem in glume unul pe seama altuia, pentru ca de asa ceva fiecare e bun.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.