Jump to content

Vand Bmw E46 Coupe/ 110kw - 150cp / 2005


sorglro

Recommended Posts

Dupa cum spune si titlul , m`am decis sa vand masina ...vreau sa trec pe ceva mai mare din toate punctele de vedere asadar atasez o lista cu urmatoarele dotari :

 

•Bmw 320 COUPE / cod motor N46 B20 / 110kw :

 

•An 2005/08 / 95000km reali / accept test oriunde

•Climatronic

•Volan M + comenzi

•Computer Bord

•Interior Sport / alcantara

•Senzori presiune roti

•Faruri Xenon

•Stopuri Led

•Jante Style 94 R18

•Suspensie Reglabila NOUA

•Mecanica noua

•Discuri fata/spate AtePower + placute frana NOI.

•Folie autorizata R.A.R

•Cd + Mp3 + Magazie Cd.uri

•Impecabila fara defecte ascunse.

•KM ABSOLUT REALI / ACCEPT TEST.

 

•VARIANTE MAI SCUMPE PLUS DIF DIN PARTEA MEA.

 

PRET : 5900euro .

 

 

Masina de cand o am a avut 2 probleme: nu mergea clima dar a fost reparata schimbata aeroterma plus senzori , iar a 2-a problema a fost o eroare la DSC cu care m`am luptat timp de cateva luni si s`a adeverit a fi un senzor de pe pompa de frana .

Se prezinta in stare foarte buna de functionare , toata mecanica este noua , toate suruburile excentrice schimbate , brate , suspensie noua , anvelope noi in garantie .

Edited by sorglro
  • Like 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Interiorul sport cu alcantara este pe ea ,cum am precizat si mai sus...o sa i fac poze cand o sa ajung la garaj.

 

 

Salut ,

 

Se poate sa imi spui daca toate optiunile sunt trecute in anunt sau este ceva ce ai omis ?

 

Poze cu interiorul daca se poate.

 

Merci.

Link to comment
Share on other sites

Este 318CI ,Euro3 , motorul n46b20 cel de 110kw/150cp/4pistoane , motorul care este pus si pe bmw e90 .

 

Nr meu de tel este : 0742 39 22 52

 

Fara roti masina se vinde cu 5000euro iar ultim pret ca in poza este 5800euro.

Link to comment
Share on other sites

Foarte ciudat ca n42 2.0 143 cp este euro 4 iar al tau este euro 3 mai ales in 2005.... iar legat de taxa eu stiam asa: daca eu am inscris o masina cu ordin judecatoresc( dat in judecata etc..) eu nu mai platesc taxa si o inscriu dar daca o vand cel care o cumpara si vrea sa o inscrie pe numele lui plateste taxa... eu asa stiu. Edited by Rapy22
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Deci masina este 2005 / N46B20 110kw ! Este si normal ca cel care o inscrie acum plateste taxa.

cand am cumparat o avea alt interior drept , i am pus eu recaro,avea volanul sport de m fara comenzi si i am pus eu comenzile si pilotul

Edited by sorglro
Link to comment
Share on other sites

Nu pot sa ma abtin.

Euro3, fara pachet M exterior, fara optiuni, etc.....6000 euro???? KM reali nu se pot afla. Ai carte service la reprezentanta la ea?

Tu ai mai studiat piata in ultimele luni?

Mai mult de 4500 nu merita.

Dar asta e doar parerea mea.

 

Oricum bafta la vanzare!

Edited by DragosVl
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.