Jump to content

BMW 530d E39 Automat, multiple dotari, piele


Silviu2403

Recommended Posts

BMW 530d, 193cp,

cutie automata,

interior piele impecabil,

volan de piele multifunctional,

webasto - incalzire auxiliara( functioneaza cu motorina din rezervor, face caldura instant si ajuta la incalzirea motorului mult mai repede la temperatura optima)

4 geamuri electrice automate,

xenon orig cu reglaj automat si spalator far,

proiectoare,

senzori ploaie,

pilot automat,

climatronic 2 zone,

trapa electrica,

telefon orig. BMW cu carkit integrat cu comenzi volan

6 airbarg,

lumini ambient,

DSC,

oglinzi electrice incalzite

Sistem audio BMW Busines 12 difuzoare.

Inchidere portbagaj softclose.

3 chei + carti service Germania + TUV.

 

Masina este adusa personal de mine din Germania si inmatriculata pe numele meu in Bulgaria in ianuarie 2014. Este inmatriculata in mod serios si legal pe firma in Bulgaria si eu sunt trecut utilizator in carte si talon. Acte valabile pana in ianuarie 2016. Detin carte, talon, itp, asigurare, carte verde, procura. Se poate circula fara probleme oricat oriunde in Uniunea Europeana. Transferul de proprietate se face prin act de vanzare-cumparare si procura notariala. Costuri anuale totale in Bulgaria 250E/an, asigurare + Itp.

 

Un singur prop. in Germania. Interior foarte curat si in stare foarte buna. Nu prezinta uzura nici un buton interior, volanul sau altceva. Km sunt reali, a fost o masina ingrijita, un singur prop. in germania 14 ani. Este in stare originala, are toate elementele auxiliare, deflectoare de aer de sub bara fata si in fata rotilor, scuturile de sub ea. Nu a fost lovita.

 

Am investit multi bani in ea ca sa functioneze perfect.

 

IMPECABIL din punct de vedere mecanic, amortizoare fata+spate, flanse amortizoare, suspensie punte fata, elemente suspensie spate, bucse punte spate, evacuare inox + catalizator inox toate noi. Motorul si cutia functioneaza perfect, am schimbat ulei+filtru cutie automata de 2 ori pentru curatare si regenerare. Toate lichidele sunt schimbate, ulei motor, antigel, ulei cutie, ulei diferential spate, lichid frana.

 

Este o masina deosebita in care am investit multi bani si timp. Ruleaza fara nici un fel de zgomot.

 

Jante aliaj orig BMW 16" cu anvelope NOI de vara Bridgestone Potenza 225 55 16 + Jante aliaj orig BMW 16" cu anvelope iarna. O vand din motive personale.

 

Masina functioneaza perfect, nu are nevoie de alte investitii in ea, arata mai bine interior exterior decat multe altele cu mai "putini" km.

 

Rog seriozitate, fara schimburi.

 

Pret: 4200E.

Tel: 0722.593.205

 

https://plus.google.com/115690441631335309289/posts/bD7VbqUu6cN

Link to comment
Share on other sites

Pentru km masinii eu as zice ca arata bine.daca nu as fi avut deja 2 belele ar fi fost o masina care m-ar fi "pasionat".

edit:chiar arata bine,m-am mai uita inca odata pe poze si nu imi dau seama ce e in neregula la scaune,cu un tratament leatherique rejuvenator oil cred ca se rezolva orice :)

Edited by alex230ro
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Multumesc pentru aprecieri, interiorul este in stare buna spre foarte buna, nu are nici un fel de ruptura. Da este pus de mine si l-am intretinut cat mai bine. Scaunele fata au si optiune de incalzire insa masina nu a avut si nu am vrut sa trag fire prin ea. Am investit pasiune, timp si multi bani in ea. Nu o sa imi scot investitia, dar asta e macar va merge inca multi km de acum inainte.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.