Jump to content

Vand/Schimb jante Alpina 18"


Recommended Posts

M-am hotarat sa imi schimb jantele cu ceva mai mic. Dupa cum spune si titlul vand sau schimb jante model Alpina pe 18" cu anvelope 225/40R18 (nu cred ca sunt originale, pe ele scrie Made in Germany, dar valva nu este ascunsa sub capacul din mijloc si acel capac este din plastic). Jantele au fost reconditionate in iarna, anvelopele 2 sunt Pirelli si 2 ceva no name, toate 4 au circa 5-6mm,la o anvelopa Pirelli este rupta buza de protectie sub forma unui cerc de circa 2cm diametru, si o janta are o zgarietura pe buza de circa 0,5cm2. Pretul de vanzare este 550euro+transport. La schimb vreau doar cu jante style 68 pe 17" in 2 latimi originale plus diferenta.

Tel:0744598522

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Suntu frumoase jantele dar cred ca ai omorat directia cu ele pe drumurile patriei...daca nu si motorul (daca e mai mic). Bafta la vanzare !

Nu am omorat nimic nu sunt foarte grele cred ca au max 10kg/buc, vara trecuta le-am folosit vreo 2 luni si vara asta le-am pus de o luna. Motorul e 2.0 diesel de 136cp.

Edited by joky
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.