Jump to content

Vand kit de montaj camera marsarier OEM


Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Din ce am observat, inclusiv cu E9x (pana la F-uri, presupun). Aveti codul mai sus, puteti investiga suplimentar cei care vor kitul pentru un model anume. Camera in sine cred ca poate fi montata pe orice model - dar s-ar putea sa difere celelalte componente.

Sigur merge pe E38/E39/E46/E53/E83.

Link to comment
Share on other sites

De doua maini dibace :)

 

Lasand gluma la o parte, kitul contine tot pentru legarea la sistemul electric/electronic al masinii. Kitul e original BMW, sa fim bine intelesi - deci fiecare mufa, pin, clips si cablaj sunt numerotate/etichetate, are manual de instalare etc. Nu-ti mai trebuie nici un varf de ac.

Link to comment
Share on other sites

am avut si eu camera cu pricina pe e39. e f interesanta si bine gandita. dupa ce pleci de pe loc iti mai tine imaginea pe ecran vreo 5 secunde....mi a placut treaba asta. singura ei problema e ca a fost construita la inceputul anilor 2000, deci tehnologia are cam 15 ani vechime drept urmare calitatea imaginii e f slaba, o chinezarie arata HD pe langa asta.
Link to comment
Share on other sites

aceeasi calitate o are si camera de pe e70........ stiu pentru ca am avut pe masina montat toate variantele. eu personal am renuntat la oem (ce vinzi tu aici) pentru o camera china de 30usd care se vede mult mai bine, combinatia perfecta ar fi sa folosesti electronica de la asta oem cu o camera china HD
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.