Jump to content

Bmw 320d / Compact / M.paket / OEM


sorglro

Recommended Posts

Vand Bmw COMPACT M Paket - 320d -

 

-150cp / Euro 3 / taxa 600euro / co2 148

- Bara fata M originala

- Bara spate M originala

- Praguri M originale

- Xenon Original cu Spalatoare Faruri

- Senzori Lumina si Ploaie

- Interior M complet ( scaune , plafon negru , volan M , praguri interioare M , footrest M , presuri originale M Performance

- Suspensie M Technic

- Climatronic

- Computer Bord

- Pilot Automat

- Oglinzi Retractabil Electric

- Tapiserie Piele Alcantara Impecabila Fara Rupturi + Incalzire in Scaune

- Masina se prezinta in stare foarte buna , revizie recent facuta , bucse brat schimbate si pivoti noi, filtru epurator , filtru aer , filtru motorina si filtru ulei + ulei schimbate in urma cu 500km .

- Toata mecanica noua pe spate si fata cand zic toate ma refer la : rulmenti , bucse bascula ,bucse excentrice , bucse inferioare si superioare , aparatori si protectii discuri , toate piele de care am mentionat mai sus sunt absolut noi montate in servis (LEMFORDER ABSOLUT TOT)

- SUSPENSIE REGLABILA NOUA CUMPARATA PE DATA DE 17.09.2015 CU FACTURA SI GARANTIE

- Accept test oriunde

 

ATENTIE : NU SE VINDE LA PRETUL ACESTA CU ROTILE DIN POZE , CU ROTILE DIN POZE SE ADAUGA 600EURO.

 

Se vinde CU JANTELE DE IARNA CU ANVELOPE NOI 205/55/16

 

VARIANTE DOAR CU BMW E46 COUPE 320CD SAU BMW E39 520D (LA VARIANTE ALT PRET)

NU MA INTERESEAZA VARIANTE CU ALTE MARCI , DOAR CE AM PRECIZAT MAI SUS , NU INSISTATI

 

***NU DERANJATI INUTIL***

 

***PRET 3700Euro .

 

*** CONTACT : 0742 39 22 52

 

PRETUL ESTE USOR NEGOCIABIL

post-34467-0-57744500-1446125499_thumb.jpg

post-34467-0-67992200-1446125505_thumb.jpg

post-34467-0-63103300-1446125517_thumb.jpg

post-34467-0-93780900-1446125525_thumb.jpg

post-34467-0-97689000-1446125532_thumb.jpg

post-34467-0-06466600-1446125543_thumb.jpg

Edited by sorglro
  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
destule oferte insa nici una serioasa , este interesant , eu am mai avut 2.0d -150cp .. insa asta m`a atras ca si consum si felul cum alearga , am avut si break si berlina si coupe ....fuge bine tare tigaia ...plus ca xenon oem ,oglinzi retractabil electric..incalzire...astea la o berlina le cam platesti ... salutare
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

masina acum este inscrisa , s`a mai schimbat la ea alternatorul care a fost cumparat nou pe original VALEO , arata si merge foarte bine , fara defect .

 

Pretul este de 4400euro.

 

tel . 0742 39 22 52

 

poze

post-34467-0-76535000-1451393871_thumb.jpg

post-34467-0-36317500-1451393970_thumb.jpg

post-34467-0-11981700-1451394160_thumb.jpg

post-34467-0-22323900-1451394179_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

daca nu este E90 320 d ...faceless.png

 

tu te auzi ce spui acolo....te iei de masina aia ca nu sta bara la boloboc, ca e ruginita, ca etc...hai sa fim seriosi .

ma amuza teribil posturile tale

 

mereu gasesti tu cate ceva la orice masina

 

ar fi trebuit sa stii ca postul meu era unu pt tine cu dedicatie si ironic pe deasupra !

  • Like 5
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

A avut accident? Sau de ce a ruginit aripa? Nici bara nu vine perfect la linie cu aripa. Sau cel putin asa se vede in poza aia.

 

Toate modelele E46 au probleme cu rugina la aripile din fata. La cabrio au probleme si la aripile din spate. Asta ca si cultura generala.

 

E o masina trecuta de prima tinerete, probabil ca o sa apara si alte modele cu probleme cu rugina, din cele 2006+ .

Edited by jeezy
  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Eu nu am zis ca intrebarea ta nu e justificata asa ca nu te umfla in pene ca nu te-am luat la misto.

Ca fapt divers, majoritatea au rugina, nu e capat de lume. Sau daca nu au, o sa dezvolte la un moment dat.

 

Nu-s toate tinute in garaj si ferite de intemperii.

Edited by jeezy
  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Masina nu a fost lovita in fata,la majoritatea compacturilor care le am vazut si eu pe net la bara fata au un luft,posibil sa fie vreun suport desfacut,asa e de cand o am...aripa intradevar se vede ca are nishte umflaturi pe ea, a fost vopsita probabil la viata ei,insa nu de mine...am vazut intradevar care au ruginit aripile si nu condamn...asta e asa de cand o am,nu e ruginita si nu a sarit vopseaua...pentru cine e interesat de istoric am facturi de aprox 2000euro cu tot ce am schimbat la ea,testare la servis si tot ce e necesar

 

Ce'i drept asta vara am atins'o pe la bordura cu bara...dar acum na se poate remedia..

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

suportii bara fata(cei de pe aripa) sunt sensibil la mine s-au rupt ambii-bine am si dat jos bara de mai multe ori multumita "anjel ais" .rugina la mine din 2001:

-usa sofer(coltul dinspre aripa fata,reparata odata si reaparuta dupa 1 an schimbat usa)

-hayon(undeva la o scurgere foarte ciudat,masina a fost lovita spate so bonus schimbat hayon)

-aripa dreapta spate(aici fusese lovita)

Da,E46 ruginesc mai ales daca le plimbi mai mult prin Romania(cazul meu masina din 2001 in romania ,mers iarna cu ea)

Altfel masina imi place ,are ce mi-as fi dorit la mine Mpaket,si nici interiorul de alcantara nu e urat.

Edited by alex230ro
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eu am mai avut pana acum e46 si brek si diesel si benzina si coupe ...toate cu suspensii sport,pot sa zic ca asta sta pe strada intr un mare fel...si consumul e al dracu de mic,personal va zic ca am dat asta vara pe masina 3200euro si am bagat bani in ea dupa cum am zis si mai sus plus taxa achitata undeva la 600euro ca are co2 mai mic fata de berlina/brek ... plus rar si diverse...ma tine undeva la 5000euro,asta e unu din defectele mele majore ca bag bani si nu ii mai iau niciodata, am avut si un coupe din 2005 si l am dat pe degeaba aproape ...
Link to comment
Share on other sites

Nu prea se cauta compact ,de fapt multi nu suporta modelul ca si design,altfel daca te obisnuiesti cu aspectul exterior masina e chiar ok.Eu cand am luat-o pe a mea a contat foarte mult motorul,am vrut 2.5 si km putini,si atunci s-a nimerit doar compact sa gasesc.
Link to comment
Share on other sites

A avut accident? Sau de ce a ruginit aripa? Nici bara nu vine perfect la linie cu aripa. Sau cel putin asa se vede in poza aia.

 

Daca si pe masina asta sta rau bara....Tu ai prea mult timp liber, te bagi aiurea in seama pe majoritatea topicurilor, e forum bine, da chestia e ca 80% din ce spui sunt tampenii, da-ti log out si fa-ti o introspectie.

  • Like 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.