Jump to content

[Vand] 2005 BMW Seria 1 M Sport 120D


Boner

Recommended Posts

Omule nu-mi arata modelul de A3 prezentat la Geneva in 2012. Arata-mi modelul care era in productie in 2012.

Vezi ca n-ai habar ...

Bucura-te de Audi, nu inteleg de ce iti mai bati capul sa schimbi parerile altora.

 

Daca tu esti multumit si dormi bine noaptea, restul nu conteaza ;) .

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pacat ca se ajunge la astfel de discutii...ai avut un Bmw foarte cochet,nici pe mine nu ma da pe spate schimbarea,chiar deloc. Insa fiecare isi alegere masina in functie de gusturi,prioritati. Asadar iti doresc sa ai noroc de ea,sa o folosesti sanatos,si sa o bibilesti cel putin ca pe cealalta! Edited by Cristian.O
  • Like 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Omule nu-mi arata modelul de A3 prezentat la Geneva in 2012. Arata-mi modelul care era in productie in 2012.

Vezi ca n-ai habar ...

 

 

Vezi sa nu incep si eu, si apai sa vezi ce iese din discutia asta. Uite ce zice wikipedia:

 

The vehicle was unveiled in 2012 Geneva Motor Show.[29][30] and went on sale in Europe in September 2012.

 

 

Eu nu am zis nimic cu rautate, doar ca nu am vazut un upgrade, sau care-i problema? Ti-ai luat un model 2003 cu facelift, f bine, tie sa iti placa, chiar neinteresant. Te-au deranjat remarcile? Du-te pe forumul audi. Ce sa mai zic..

Edited by P.I.M.P.
  • Like 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

In fine, are vreo importanta pentru tine? Iti afecteaza viata in vreun fel faptul ca am vandut eu seria 1 si mi-am luat A3? Daca raspunsul la astea doua este NU , atunci probabil ca nu ai altceva mai bun de facut decat sa te bagi in seama aiurea. Probabil ca te face sa te simti important sau bagat in seama, doua lucruri de care probabil duci lipsa in viata reala.
  • Like 3
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Pe mine nici nu ma interesa cine era initiatorul topicului, si nu ma intereseaza ca ai luat-o pe gratis pe asta. Eu doar am zis ca nu e upgrade, pentru ca nu e.

 

Cat despre faptul ca te legi de persoana mea, ma cam doare-n f**d ce crezi tu, sau altii de pe forum, dar cam asa face toata lumea, cand nu mai are argumente, atac la persoana.

Edited by P.I.M.P.
  • Like 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

In fine, are vreo importanta pentru tine? Iti afecteaza viata in vreun fel faptul ca am vandut eu seria 1 si mi-am luat A3? Daca raspunsul la astea doua este NU , atunci probabil ca nu ai altceva mai bun de facut decat sa te bagi in seama aiurea. Probabil ca te face sa te simti important sau bagat in seama, doua lucruri de care probabil duci lipsa in viata reala.

 

Tu il acuzai ca nu stie ce vorbeste, PIMP nu a facut decat sa iti demonstreze ca stie ce vorbeste. Adica ti-a aratat ca exista modelul ala de A3.

  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Macar poti sa recunosti ca bmw e mai fun to drive 😛 . E destul de comun Audi asta a incercat lumea sa-ti spuna fiecare pe tonul lui . Dpmdv ai sa te plictisesti repede chiar daca acum vezi avantaje . Am avut si eu Audi A3 tot la bmw imi statea capul . Sa o stapanesti sanatos .
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.