Jump to content

E92


BeMyWife

Recommended Posts

In primul rand un alt motor. In al doilea rand tapiterie de piele, xenon, cutie automata, incalzire in scaune, clima automata.

234465[/snapback]

M-am hotarat , aste sunt

 

Vopsea metalizata neagra

Tapiterie piele Dakota (rosie)

Volan multifunctional M

Jante din aliaj usor star spoke

Alarma

Trapa aerisire

Covorase din velur

Scaune fata sport

Scaune fata incalzite

Ornamente interioare aluminiu

Cotiera fata

Aer conditionat automat

Radio BMW profesional

Magazie pt 6 cd-uri

Sistem Hi-Fi Logic 7

Volan M imbracat in pele

Plafon individual culoare antracit.

Link to comment
Share on other sites

In primul rand un alt motor. In al doilea rand tapiterie de piele, xenon, cutie automata, incalzire in scaune, clima automata.

234465[/snapback]

 

 

nu stiu daca emrita...eu o am e super selecta dar numai eu stiu cum ma doare inima cand o vad zgariata...ca na romaniii sunt cretini si nu stiu pretui...puneti sistemul audio HI-fi nu sh cum...merita!!!senzori parcare spate macar....ajuta la borduri si stalpisorii aia mici care nu se prea observa de multe ori :)...xenon neaparat(astfel vei avea din start si angel eyes,altfel nu)incalzire scaune,geamuri cu protectie solara si neaparat volan sport cu comenzi pe el,eu nu l am sport si regret mult...daca mai ai alte intrebari in legatura cu ea astept :) sunt in masura sa te lamuresc,o am de prin septembrie deja :blink:...si nu stiu daca merita benzina,dar aste depinde de preferintele fiecaruia

Link to comment
Share on other sites

M-am hotarat , aste sunt

 

Vopsea metalizata neagra

Tapiterie piele Dakota (rosie)

Volan multifunctional M

Jante din aliaj usor star spoke

Alarma

Trapa aerisire

Covorase din velur

Scaune fata sport

Scaune fata incalzite

Ornamente interioare aluminiu

Cotiera fata

Aer conditionat automat

Radio BMW profesional

Magazie pt 6 cd-uri

Sistem Hi-Fi Logic 7

Volan M imbracat in pele

Plafon individual culoare antracit.

234477[/snapback]

 

 

 

 

din cate stiu nu iti poti pune piele rosie,a mea e dakota beige,si covorasele din velur nu isi au rostul,cand ploua esti mancat :blink: mai bine nu iti iei covorase din velur si iti cumperi cand iti ajunge masina din alea de cauciuc,sunt destul de selecte...

Link to comment
Share on other sites

totusi daca ai de gand sa o intretii merita piele...UN BMW fara piele nu e bmw :) in fine...dar ia-mi in considerare sfatul cu covorasele :blink: iarna si cand ploua e f naspa,doar daca nu vrei sa le speli odata le 2,3 zile....
Link to comment
Share on other sites

Hmmm cu covorasele nu sunt de acord.Vara covorase de velur si iarna de guma.Eu asa procedez...oricum cu alea de guma sunt destul de aiurea.

234553[/snapback]

 

 

eu nu mi as pune nicidecum covorase din velur...am varsat o gramada de chestii,suc,icetea,si norocul meu a fost cu pielea care nu se pateaza si cu un prosop am sters pur si simplu si cu covorasele din cauciuc...sunt foarte practice...

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa imi iau un E93 320i ce optiuni merita sa imi pun pe el ! nu vreau sa arunc banii pe niste chestii care nu imi prea folosesc ! Merci .

234405[/snapback]

GATA ! Am comandato si o sa vina prin august ce am mai adaugat la ea sunt jantele star spoke pe 19 si geamurile fumurii spate si sistemul de muzica 7 logic ! In rest e tot ceea ce mi-am dorit ...acum sper sa treaca lunile astea cat mai repede :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.