Jump to content

Vand Pachet Dvdx3 Update Maps Europe East Premium 2016(CIC)


davyd

Recommended Posts

Multi nu aveti ce sa cautati aici,pe tine te-au ajutat,pe mine m-au ajutat 2 colegi cu sfaturi si etc,dar pana la urma cu ideea mea am reusit sa fac treaba respectiva..in rest am primit mai multe jigniri si vorbe urat pe forumul asta decat ajutor.

 

Cum am zis le tin in dulap sau pleaca cu 150 lei la un doritor care trebuie sa-si instaleze premium 2016/01 de pe dvd-uri.

 

P.S daca puneam informatiile pe forum "trebuie sa faceti asa si asa"nu zicea nimeni multumesc,dar cand spui ca le vinzi,se gasesc 20 sa comenteze "aa ca trebuia ca nu stiu ce" daca nu va convine va rog numai postati degeaba,dati dislike sau report.Mi-a dat cineva mesaj in privat cum sa faca si el ca are aceeasi problema ca a mea si i-am zis ca decat cu bani?? NU! Atunci mai taceti din gura si vedeti-va de ale voastre.

 

UPPPP!

Cu siguranta ai fost la fel de arogant atunci cand ai cerut ajutor , nu ĂŽnțelegi ca esti penibil cerând banii ? Cand toata lumea da informația sa ajute !!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tu esti putin batut in cap,ti-am zis ce mi sa intamplat de cand sunt pe forum,mai multe vorbe urat decat ajutor de la inceput de cand imi cautam masina.Am spus ceva,mi-a dat cineva mesaje sa-l ajut cu update si nu l-am ajutat??

 

Cum am spus ,multumes ca imi tineti sus topicul!

  • Downvote 9
Link to comment
Share on other sites

Tu esti putin batut in cap,ti-am zis ce mi sa intamplat de cand sunt pe forum,mai multe vorbe urat decat ajutor de la inceput de cand imi cautam masina.Am spus ceva,mi-a dat cineva mesaje sa-l ajut cu update si nu l-am ajutat??

 

Cum am spus ,multumes ca imi tineti sus topicul!

 

Sa ma cobor la nivelu limbajului tau ? Mai bine nu, !!! thumbsup.png PS: Nu stiu care din noi 2 este batut in cap goodjob.gif ,dar cu siguranta raspunsul l-ai aflat singur

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

daca puneam informatiile pe forum "trebuie sa faceti asa si asa"nu zicea nimeni multumesc"

dar tu de DIY ai auzit ?

 

ai citit regulamentul ?

 

" 14. Daca se ofera spre vanzare softuri de diagnoza auto sau alte softuri ........ Toate produsele care nu au licenta si sunt de domeniu piraterie vor fi sterse automat."

asta este doar un motiv sa dispari de pe-aici

 

Tu esti putin batut in cap [...]

 

Cum am spus ,multumes ca imi tineti sus topicul!

de ce iti jignesti colegii de forum?

 

Multi nu aveti ce sa cautati aici.

de fapt, cu fiecare postare de-a ta, dovedesti ca tu nu ai ce sa cauti printre membrii bmwclub.ro

 

vii aici si te invata colegii cum sa iti faci update la harti, apoi tu vrei sa iti scoti parleala si sa le vinzi ?

 

ia du-te tu pe olx sau pe okazii ca acolo este fara duie mavyd...

 

aici nu mai ai ce cauta :excl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.