Jump to content

vand capace spalato far bmw e60


zews

Recommended Posts

tu fiind detectiv si eu hot @davyd? cat creier sa ai sa gandesti intr un asemenea stil ? furi dupa BMW si vinzi intr un club dedicat acestora ?

capacele mai vin la pachet cu resorturi si bara sparta !!!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

tu fiind detectiv si eu hot @davyd? cat creier sa ai sa gandesti intr un asemenea stil ? furi dupa BMW si vinzi intr un club dedicat acestora ?

capacele mai vin la pachet cu resorturi si bara sparta !!!

 

Nu lua personal intrebarea lui Myx dar cred ca nu ai verificat olx-ul de oglinzi, capacele roti, embleme si chiar capacelele de la spalatoarele pentru faruri furate. Cel mai bine este sa spui si sursa obiectelor vandute pentru pacea eventualilor cumparatori. Spor la vanzare.

Edited by eneh
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nu i faza ca o iau personal . .dar de la olx pana la Bmwclub e diferenta , consiser ca nici nu isi avea rostu' astfel de intrebari ! am avut si alte produse la vanzare in sectiunea Mica Publicitate , se putea verifica cu usurinta inainte de a posta .
Link to comment
Share on other sites

Nu e intotdeauna asa; e mai bine sa intrebi decat sa presupui, asa ca intrebarea lui myx e valida. Si eu cautam odata geam de oglina si a venit un coleg de pe forum la mine, iar provenienta nu era dezmembrari, asa ca oricat imi ardea buza am preferat sa caut in dezmembrari. Nu o lua personal.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu e intotdeauna asa; e mai bine sa intrebi decat sa presupui, asa ca intrebarea lui myx e valida. Si eu cautam odata geam de oglina si a venit un coleg de pe forum la mine, iar provenienta nu era dezmembrari, asa ca oricat imi ardea buza am preferat sa caut in dezmembrari. Nu o lua personal.

 

 

hmm sunt de acord cu tine e clar ca ai avut intentie civica corecta insa nu ii inteleg pàstia de fac pe politistii bmwclub si doar de dragul de a se baga in seama . era chiar fain sa ma intrebe un cumparator daca pot demonstra provenienta ! asa ca intrebare lui Myx nu ramane valida deoarece este un simplu curios !

Edited by zews
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

asa ca intrebare lui Myx nu ramane valida deoarece este un simplu curios !

 

Un prieten cauta dar i-am spus ca omul e figurant si sa-si ia din alta parte . Cred ca un raspuns simplu la intrebarea mea era mai civilizat .

Edited by Myx
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.