Jump to content

vand 320d 2007 inmatriculat


bmwdreamer

Recommended Posts

bmw 320d 2007 /02/01 163 cai

inscris R0 2013/taxa platita/nerecuperata

Filtru particule/euro 4/proprietar

 

PRET 8500 euro

 

Dotari

-tapiterie piele dakota

-jante aliaj 16 inch

-volan sport/comenzi

-trimuri interior aluminiu

-trapa electrica/sticla

-perdelute geamuri spate

-oglinda retrovizoare heliomata

-pachet fumatori

-scaune sport incalzite/suport lateral

-faruri xenon/spalator faruri

-senzori parcare fata/spate

-senzor ploaie/lumini

-pachet lumini exterioare

-BMW teleservice

-navigatie profesionala

-bluetooth/apelare vocala

-cutie viteze 6+1

-volan reglabil inaltime/adancime

-intrare audio aux

-cotiera racita

 

 

revizie ulei motul 8100xclean,filtre mann

inlocuit bujii incandescente,curatat egr

Km verificati APAN motors Iasi 2015/176xxx

 

schimb doar cu bmw f30 184 cai

post-64852-0-29688000-1460026090_thumb.jpg

post-64852-0-78972800-1460026098_thumb.jpg

post-64852-0-27964900-1460026108_thumb.jpg

post-64852-0-06051900-1460026116_thumb.jpg

post-64852-0-17854200-1460026123_thumb.jpg

Edited by X X L
fara linkuri catre site-uri externe + nr. de telefon GRESIT
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Daca ai si raspunde la telefon ar fi frumos. Neserios...

 

ti.am raspuns mai mult decat ar fi trebuit.si poze,video,tot ce ai vrut.asa ca las.o mai usor.succes la cautat cel mai mic pret!

Edited by bmwdreamer
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ti.am raspuns mai mult decat ar fi trebuit.si poze,video,tot ce ai vrut.asa ca las.o mai usor.succes la cautat cel mai mic pret!

 

Baieti, daca aveti de gand sa va interesati de masina, sper sa fie mai diferit la voi. La mine a raspuns la telefon, ne-am inteles la pret, mi-a trimis poze, tot, iar apoi n-a mai raspuns la telefon sau mesaje. Nu as cauta cel mai mic pret, daca e pana acolo. Dar poate omu s-a razgandit la "ultimul pret" si n-a mai avut tupeul necesar sa spuna asta in fata.

 

Spor la vanzare! Masina fainuta, pacat de proprietar.

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Baieti, daca aveti de gand sa va interesati de masina, sper sa fie mai diferit la voi. La mine a raspuns la telefon, ne-am inteles la pret, mi-a trimis poze, tot, iar apoi n-a mai raspuns la telefon sau mesaje. Nu as cauta cel mai mic pret, daca e pana acolo. Dar poate omu s-a razgandit la "ultimul pret" si n-a mai avut tupeul necesar sa spuna asta in fata.

 

Spor la vanzare! Masina fainuta, pacat de proprietar.

 

ziceai mai sus ca nu am raspuns la telefon.si ca sfat de viitor,ultimul pret se face cand vezi masina,nu la telefon.....spor la cautat!

Edited by bmwdreamer
  • Like 3
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

ziceai mai sus ca nu am raspuns la telefon.si ca sfat de viitor,ultimul pret se face cand vezi masina,nu la telefon.....spor la cautat!

 

raspunsul la telefon ar fi fost un gest frumos din partea ta, din moment ce eu aveam de gand sa vin din Cluj pentru a o vedea. Spor la vanzare :)

  • Like 7
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

raspunsul la telefon ar fi fost un gest frumos din partea ta, din moment ce eu aveam de gand sa vin din Cluj pentru a o vedea. Spor la vanzare :)

Si ca sa vezi o masina trebuie musai sa stii dinainte ultimul pret? Ca sa mai tragi de pret si la fata locului ca asa e invatat romanul :)

  • Like 6
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Adevarul e ca romanii cand suna, prima intrebare pe care o pun e " care e ultimul pret". Mi se pare de bun simt sa negociezi la fata locului dupa ce vezi masina. Asta cu ultimul pret la telefon e dovada ca lumea cauta pomeni, eventual sa i-o dai si cu rezervorul plin.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Si ca sa vezi o masina trebuie musai sa stii dinainte ultimul pret? Ca sa mai tragi de pret si la fata locului ca asa e invatat romanul :)

 

Dar nu te obliga nimeni sa mai lasi nici 10 bani la pret, daca nu vrei.

In plus....daca omul a facut nu stiu cati km sa vina la masina, inseamna ca deja a acceptat pretul pe care i l-ai zis la telefon.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.