Jump to content

Primul meu "convertible"


cristie35

Recommended Posts

Frumoasa masina, multi km fara incidente!

 

Sigura grija pe care trebuie sa o ai este cu jantele alea, am avut exact acelasi model de replici si am spart 2 la o groapa medie (fisurate bine, dupa ce au fost sudate profesional tot nu mai erau ele ca inainte).

 

In rest multa bafta la modificari!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Arata bine masina, mai ales cu oglinzile/stopurile astea :thumbsup:

 

Nu te-ai gandit sa ii pui o bara originala pe fata si sa ii pui niste jante originale pe 18/19 fara stretch si alte nebunii?

Edited by ckh
Link to comment
Share on other sites

Ma refeream la jante gen style 313 si bara de M-Tech originala...am uitat sa mentionez cand am spus bara originala.

 

Nu ma intelege gresit, nu am spus ca arata rau acum...

Edited by ckh
Link to comment
Share on other sites

Ma refeream la jante gen style 313 si bara de M-Tech originala

Asa da ! Din pacate barile astea replica sunt de toata pleazna...daca le atingi s-a terminat cu ele.Se sparg in zeci de bucati.Sunt la a doua...cu prima doar am atins un zafira in spate si n.am mai avut ce aduna din bara :))

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Asa da ! Din pacate barile astea replica sunt de toata pleazna...daca le atingi s-a terminat cu ele.Se sparg in zeci de bucati.Sunt la a doua...cu prima doar am atins un zafira in spate si n.am mai avut ce aduna din bara :))

Salut! De unde gasesc si eu o bara ca a ta?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.