Jump to content

vreu sa cumpar bmw e92 335 d LCI


obi

Recommended Posts

ee pai cum,mai trebuie sa dai si de "batmani" dastia care au ochii doar in curtea vecinului... stii vorba aia dekad ( pe afara vopsit gardu si-nauntru leopardu ) asta in cazul lui win60 si cristina35 , vede-ti-va ma frate de treaba voastra si lasati moderatorii sa se ocupe de treburile astea nu mai faceti voi pe corectii atat

 

exista topic special pt. prezentarea masinilor noastre .Toate astea ar trebui postate la " Masina mea"

de curiozitate , dc intri si poluezi topicu aiurea daca esti asa destept si inveti toata lumea ce sa faca? vezi ca nu e prima oara care te bagi ca musca in... kakao stai in topicu tau acolo si lasa lumea in pace ca are cine sa se ocupe de forumul asta nu mai duce-ti voi grija altora ( si tu alt batman ) omu spune ceva ,voi nu BATMAN,BATMAN !!! ce comedii de oameni

  • Like 4
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

bv , civilizati membri ! dece nu vorbiti in privat ca nu va inteleg ?

 

sau probabil asta e procedura standard aici pe forum pentru membri mai vechi, cum apare unul mai nou ĂŽi dati in cap (botezul) :goodjob:

  • Like 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ce odihnit la minte esti... vorbesti de tine la persoana a 3-a :)), mai bine vezi-ti tu de treaba ta ca oricum nu ai nici-o treaba cu forumul.

Bineinteles.Ăștia doi sunt una și aceeași persoana.Clone cum se spune.Nu-ți pune mintea cu el ,oricum nu va respecta regulamentul forumului.Deja suntem trei persoane care i-am spus ca nu posteaza unde trebuie.Când trei persoane ĂŽți spun cĂŁ ești beat,mergi sa te culci.Nu te obraznicesti mai departe.Eu oricum i-am dat report pt. felul agresiv ĂŽn care se exprima 👎

  • Like 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.