Jump to content

Vand BMW F10 - 520d


Atomic

Recommended Posts

Buna, in ce judet/oras s-ar putea vedea masina ?

 

Buna,

Masina se poate vedea in Deva - jud. Hunedoara. Telefon de contact 0722.230.205

Toate datele despre masina sunt absolut reale si corecte. In data de 16.03.2017 i-am scos numere rosii si am facut RAR-ul la ea. Am adus-o in octombrie din Belgia si a rulat in Romania 2.500 km. Pe factura din Belgia este trecut nr. de km.: 129.615.

Daca ai/aveti nevoie de alte informatii iti stau la dispozitie.

Motivul pentru care o vand este ca am nevoie de bani pentru alte proiecte.

 

Pret vanzare fara TVA: 14.285 Euro

TVA aferent: 2.714 Euro

Pret vanzare cu TVA: 16.999 Euro

 

Multumesc.

Edited by Atomic
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Se poate inchide.

Multumesc!

 

Astazi am mai avut inca o data confirmarea de ce nu s-a vandut. O sa va spun pe scurt:

Am fost la Bucuresti si un prieten m-a rugat sa vad un Golf in Pitesti, 133.000 km, 2013, full, arata f bine, etc. L-am vazut, evident ca vanzatorul mi-a garantat ca km sunt reali, am luat seria si am verificat la reprezentanta, in septembrie 2016 avea 286.000 km.

In rest fara cuvinte.

Multumesc.

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ce-are aface sula cu prefectura?

 

Nu s-a vandut pentru ca e manuala.

 

Lumea cauta in general automata pentru seria 5, deh e balena mare, nu poti sa mai ai ambitii de sportivitate, macar confort sa fie.

Nici pretul nu o ajuta. La banii aia gaseai automate, chiar daca erau la 200k km.

Daca e intretinuta corect si nu are probleme, nu mai conteaza asa mult kilometrajul...

  • Like 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.