Jump to content

Vand E46 316i facelift 2003/10


hf_now

Recommended Posts

Ehee, valvetronicurile pe la 4000 eur deja au dotari garla si sunt in stare mai buna. Alea pe la 2700 recent aduse sunt cam problematice.

 

Eu nu discut pretul colegului , are tot dreptul sa ceara cat crede, dar nu se pupa multe la costurile alea de intretinere, cand ai schimbat distributia ai schimbat si simerimgurile nu sunt 2 operatii separate.

Vezi ca mai e pe forum un vvt cu pachet m poate faceti schimb si iti da omul diferenta. :))

Buna asta cu diferenta. Ai fost foarte waw :|

 

Stiu ca am platit mult pe manopera, dar asta e. A mai schimbat pe acolo ceva role si cureaua de accesorii ... in fine. In Timisoara nu prea exista mecanici care sa fac vvt asa ca am profitat(el de mine) de primul iesit in cale. Masina a iesit cum m-am astepta, am platit si m-am bucurat de ea la 4 luni dupa achizitie abea :)

 

*Apreciez ca sunteti de acord ca e o masina mult peste cele de pe olx cu pret asemanator ... din privinta starii mecanice evident.

 

Azi se vinde oricum pe la 3700-3800 in ciuda necredinciosilor :thumbsup: ... Revin cu E60 anul viitor probabil. :popcorn:

 

Se poate inchide !

Multumesc colegii pentru "up" :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.