Jump to content

BMW 318i CABRIO - O NOUA CREATIE CRAZY !


andre3y

Recommended Posts

cred ca daca ii dadea o vopsea normala (un negru ceva) si nu una de domnisoare mai arata a masina...oricum clar este o masina de expozitii,spoturi tv si videoclipuri....cum o fi sa mergi la piata cu aia..:blink:)))
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Masina este facuta pentru show,pentru expozitii pentru a castiga premii.Pacat ca unii vorbesc urat de masina respectiva si de munca depusa de proprietar ca sa nu mai vorbesc de partea financiara.

Apropo:TUNING se scrie cu un singur N.

242031[/snapback]

 

Asta e motivul pt care nu e masina frumoasa, ca nu am scris noi tuning cu un singur N.

Edited by BRANDEX
Link to comment
Share on other sites

ati masacrat saraca masina. avem un bodyguard care si-a tunat dacia, daca face rost de bani mai multi a spus ca vrea sa tuneze un urs sau o pisica.. probabil rezultatul ar fi fost acelasi. in afara de mici detalii la interior si de culoarea exterioara e foarte urata. pacat...
Link to comment
Share on other sites

aceasta masina ii apreciata de cei ce au varste cuprinse intre 13-16 ani sa zicem, le-o place ca ii diferita, atrage atentia......etc....

iar un cunoscator, un fan bmw nu o sa-i placa aceasta masina niciodata

:blink:

Link to comment
Share on other sites

masina asta nu a fost la metro otopeni??? parca am vazuto acolo. oricum misto interioru, exterioru asa si asa. da daca e masina care cred eu ca e, atunci blanita din porbagaj e nasoala rau de tot( are o blanita in porbagaj de culoarea masinii) mie personal mi-se pare de prost gust.
Link to comment
Share on other sites

Asta e masina de intors capul dupa ea:

241475[/snapback]

 

din pacate, masina atashata de tine e de intors capu doar de catre cunoscatorii bmw, dar sa revenim deci din pacate, cu albastritza asta tipu o sa-ti fure femeia chiar daca te dai intr-un shesar, de ce ? tocmai pt ca e o masina de show, facuta sa-ti fure ochii, ca n-o sa furi ochii lumii cu linii nichelate, aerodinamica si kit-uri sau 100 stele safety. Dpdv al cunoscatorilor corect, e oribila, dar sa nu uitam ca lumea nu e plina doar de iubitori de bmw. masina nu e facuta pt noi, e un proiect din care se scot bani, se castiga premii. cite critici..dar ce sa facem si noi, la toti ni greu :blink:

Link to comment
Share on other sites

din pacate, masina atashata de tine e de intors capu doar de catre cunoscatorii bmw, dar sa revenim deci din pacate, cu albastritza asta tipu o sa-ti fure femeia chiar daca te dai intr-un shesar, de ce ? tocmai pt ca e o masina de show, facuta sa-ti fure ochii, ca n-o sa furi ochii lumii cu linii nichelate, aerodinamica si kit-uri sau 100 stele safety. Dpdv al cunoscatorilor corect, e oribila, dar sa nu uitam ca lumea nu e plina doar de iubitori de bmw. masina nu e facuta pt noi, e un proiect din care se scot bani, se castiga premii. cite critici..dar ce sa facem si noi, la toti ni greu  :blink:

243402[/snapback]

 

Ai mai mult de 14 ani?

Link to comment
Share on other sites

parerea mea e ca arata super si ii doresc romanasului mult noroc in a o intretine si sa nu aiba nici o problema cu ea caci e jaleee daca o buseste sau chesti de genu asta..

oricum omul ce o detine trebuie respectat in primul rand pt curaj..

eu unul nu as avea curaj sa o tin in fata blocului..

in prima zi cand am venit cu masina de la reprezentanta nou noutaaa..mare cheie de la cap la coada...viv la Romanie!!!!

asta mi se pare mie taranism si tre pus la taranisme...

Link to comment
Share on other sites

din pacate, masina atashata de tine e de intors capu doar de catre cunoscatorii bmw, dar sa revenim deci din pacate, cu albastritza asta tipu o sa-ti fure femeia chiar daca te dai intr-un shesar, de ce ? tocmai pt ca e o masina de show, facuta sa-ti fure ochii, ca n-o sa furi ochii lumii cu linii nichelate, aerodinamica si kit-uri sau 100 stele safety. ..........

243402[/snapback]

 

:blink: :) :) :)

un sfat amice: nu judeca toate femeile dupa prietena ta. daca amica ta ar pleca de langa tine pt un agarici cu un kitsch de masina ca cea in discutie nu inseamna ca alte tipe ar face acelasi lucru.

uite tu esti unu dintre cei care fac BMW-ul de ras. ai BMW ca sa se uite muierile dupa tine. si speri ca macar asa sa f*** si tu ceva. ca altfel.... vai de mama ta gustere :) :)

Edited by c0sta
Link to comment
Share on other sites

:blink:  :)  :)  :)

un sfat amice: nu judeca toate femeile dupa prietena ta. daca amica ta ar pleca de langa tine pt un agarici cu un kitsch de masina ca cea in discutie nu inseamna ca alte tipe ar face acelasi lucru.

uite tu esti unu dintre cei care fac BMW-ul de ras. ai BMW ca sa se uite muierile dupa tine. si speri ca macar asa sa f*** si tu ceva. ca altfel.... vai de mama ta gustere  :)  :)

243488[/snapback]

:D :D :D :D

lasa...ca alti "mooaaree" si asa n-aaareee....

Link to comment
Share on other sites

Ce discutii aprinse , eu zic sa puneti si un poll pe tema asta .  :blink:

243506[/snapback]

 

e normal sa se discute.

si asa exista niste idei preconcepute in romanica legate de posesorii de BMW-uri.

de parca nu ai stii.

si exista si o groaza de cocalari care au bmw-uri si care se dau rotunzi ca au asemenea masina.

din cauza lor s-au format aceste idei. poate ca reusim sa schimbam ceva din mentalitatea romanului.

 

off-topic: nu mai departe de aseara, un cocalar in urs roshu cu 2 pitipoance in spate, maneaua la maxim, la fiecare stop dadea cate un burn sa se umezeasca muierustile. fara cuvinte...

Link to comment
Share on other sites

Oare vreun moderator vede ce se intampla pe topicul acesta? :blink: O parere: Acei oameni care vor sa isi impuna punctul de vedere si gusturile personale cu orice pret, sunt, nu numai dupa parerea mea, ci si a unor oameni de stiinta, suferinzi de mari complexe, atat ce tin de propria personalitate cat si ideologice. Oameni buni. Ajunge cate un singur post pentru a ne exprima o parere. Pentru dumnezeu, BRANDEX, cOsta, etc, jigniti de la inceputul acestui thread... Deja, chiar nu mai este vorba despre acea masina, s-au depasit toate limitele omeniei pe acest forum. Pacat!
Link to comment
Share on other sites

Cine va credeti voi sa numiti pe oricine: "taran", "cocalar", etc. Astea sunt chiar cuvinte care ies numai din gura unor ... nu tarani, caci ei au sapte ani de acasa, ci din gura unor oameni care nu se respecta... Desi cred ca nu are sa pese nimanui, dar, eu in semn de protest nu mai accesez acest forum timp de 6 luni... cel putin. poate pana atunci, unii dintre membrii vor mai face oaresce cursuri de bune maniere... :blink: Sa fiu inteles nu ma deranjeaza parerea dumneavoastra despre aceasta masina, ci modul brutal si necizelat in care sariti la gatul oricui are tupeul sa isi spuna parerea..... Edited by 320i_24valve
Link to comment
Share on other sites

cred ca fraza era dintr-o manea...

din pacate nu sunt chiar atat de cultivat ca sa stiu si de manele...

din pacate.

243496[/snapback]

ce sa spun nici daca as fi manelist si nu m-as da asa rotund ca dumneata domnule c0sta

 

ceea ce vroiam sa spun era legat de masina prezentata de pusti...

 

e super tare si te-ai rupe in fuguri sa ti-o permiti ...insa tu nuuuu

ca daca nu ai bani de asa ceva cum sa fi intelegator si sa zici ca e o masina frumoasa si unicata...nu!!! daca nu ai tu nu e frumoasa ...esti genu care vorbeste adanc dar pe langa...

 

 

4 randuri de semnatura ai voie !

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.