Jump to content

BMW 318i CABRIO - O NOUA CREATIE CRAZY !


andre3y

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

se pare ca nu...

si eu o sa tot postez pana il vad CLOSED.

 

cu riscu de a supara anumite persoane care nu au nici o vina. scuze anticipat.

 

ONTOPIC: ultima oara cand am verificat pozele, ca poate se schimbasera intre timp (mai stii!?!), mi-am intarit concluzia: este KITSCH

Link to comment
Share on other sites

Ai mai mult de 14 ani?

243452[/snapback]

Cunosti semnificatia "de doi lei" ? oare cit de smecheras si impunator ai fost intrebind chestia asta? As fi acceptat asta de la 320i_24valve, care are 1000 si de posturi, dar nu de la un ciorap ca tine venit de 1-2 luni, cu posturi puse aiurea, doar ca sa faca senzatie. Sa nu mai zic de faza ta plina de aere cu "chip foose", unde ti-a dat Dan98 peste nas, dar ce conteaza, facem posturi sa fim smecheri. As putea avea dublu virsta ta, sau tu dublu a mea, dar fi o mare pierdere de timp sa-mi mai pun mintea cu tine, si te las pe tine s-o faci:) Macar fi ON-TOPIC, daca tot ai 150 de posturi. Ce a ajuns topicu asta? dintr-o prezentare, ati ajuns sa va huiduiti intre voi. 1 singur post prin care sa va exprimati scirba era destul, cum a zis si 320i_24valve.

 

Ma scuzi BRANDEX, ti-am raspuns la intrebare.

Link to comment
Share on other sites

:blink:  :)  :)  :)

un sfat amice: nu judeca toate femeile dupa prietena ta. daca amica ta ar pleca de langa tine pt un agarici cu un kitsch de masina ca cea in discutie nu inseamna ca alte tipe ar face acelasi lucru.

uite tu esti unu dintre cei care fac BMW-ul de ras. ai BMW ca sa se uite muierile dupa tine. si speri ca macar asa sa f*** si tu ceva. ca altfel.... vai de mama ta gustere  :)  :)

243488[/snapback]

faceam diferenta intre cele 2 pisicutze, bmw pt gagici, bmw pt cunoscatori. nu mai gindii cu voce tare, ca nu toti gindim ca tine.

Link to comment
Share on other sites

mai ce raspuns pertinent mi-ai dat... m-ai lasat fara cuvinte.

si se vede ca nu toti gandesc ca mine... mai ales tu. am si eu o curiozitate. de cand ai bmw ti-ai imbunatatit viata sexuala cumva? sau tot cu Manuela si Jeanina te joci?

legat de BRANDEX--- e pe forumu asta cu mult inainte sa afli tu de el. a avut conturile vechi sterse(sau disabled) din cauza anumitor divergente.

da e cum zici tu un ciorap de 2 lei... lol. sunt curios cum o sa reactioneze

Edited by c0sta
Link to comment
Share on other sites

Cunosti semnificatia "de doi lei" ? oare cit de smecheras si impunator ai fost intrebind chestia asta? As fi acceptat asta de la 320i_24valve, care are 1000 si de posturi, dar nu de la un ciorap ca tine venit de 1-2 luni, cu posturi puse aiurea, doar ca sa faca senzatie. Sa nu mai zic de faza ta plina de aere cu "chip foose", unde ti-a dat Dan98 peste nas, dar ce conteaza, facem posturi sa fim smecheri. As putea avea dublu virsta ta, sau tu dublu a mea, dar fi o mare pierdere de timp sa-mi mai pun mintea cu tine, si te las pe tine s-o faci:) Macar fi ON-TOPIC, daca tot ai 150 de posturi. Ce a ajuns topicu asta? dintr-o prezentare, ati ajuns sa va huiduiti intre voi. 1 singur post prin care sa va exprimati scirba era destul, cum a zis si 320i_24valve.

 

Ma scuzi BRANDEX, ti-am raspuns la intrebare.

245554[/snapback]

 

Vezi ca o cunosc pe mama ta fix cu 9 luni inaintea ta, pustulica. Am cu mult peste 1000 de posturi pe acest forum, si sunt printre primii membrii ai lui, nu te lua dupa ce scrie la avatar.

 

 

Si sa revenim On Topic: masina este kitsch-ul total care place doar cocalarilor care daca au BMW agata femei pe strada.

Edited by BRANDEX
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.