Jump to content

BMW E90 - trimuri interior carbon + comenzi volan


Recommended Posts

dungile ale portocali de la usi sunt fibra optica sau ceva de genu care se aprinde,au o margine ceva ca sa se prinda acolo,am vazut ceva asemanator pe net dar nu am reusit sa gasesc sa cumpar.daca este ce zic eu da-mi si mie o adresa sau nr de tel de unde le-ai luat.

ms.

Link to comment
Share on other sites

Am si eu benzile respective,tot de pe ebay de. :)

Sunt super ok,la mine au deja 1 an pe masina si inafara de una de la pasager care are o zona de 2cm unde e putin mai inchisa toate se tin bine.

Din pacate alcantara nu e o solutie la mine avand interiorul de piele crem. Eu am trimurile de mahon,as fi vrut sa evit vopsitul doar pentru ca nu vreau sa le "stric",insa cel mai probabil voi mai cumpara un set si le voi vopsi pe acelea.

Link to comment
Share on other sites

Nu am spus ca fac o "mare reducere". Am facut o reducere. Si daca era cu 5 lei mai putin tot era o reducere. Mai jos nu pot sa las pentru ca le cunosc valoarea. Sunt in stare foarte buna cu folie, si daca dau folia jos nu au absolut nici o zgarietura. Sunt varianta gri in original.
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.