Jump to content

cat ma costa angel eyes fata?


kojacro

Recommended Posts

ai precizat angel eyes fata.....dar se pot pune si la spate ?

244241[/snapback]

 

Din cate stiam... daca vrei cu adevarat ceva... POTI. Se cumpara niste baghete d`alea de la mare... le agiti putin...si lumineaza juma de ora :) (pot fi montate si in spate :blink: )

Link to comment
Share on other sites

Din cate stiam... daca vrei cu adevarat ceva... POTI. Se cumpara niste baghete d`alea de la mare... le agiti putin...si lumineaza juma de ora  :) (pot fi montate si in spate  :blink: )

244271[/snapback]

<<<<<<DarKWavE>>>>> tu esti prea nesimtit prietene! daca vrei sa ajuti pe cineva bine daca nu lasa-ne ca nu este loc pentru ( oligofreni) d-astia ca tine pe aici.

Link to comment
Share on other sites

<<<<<<DarKWavE>>>>> tu esti prea nesimtit  prietene! daca vrei sa ajuti pe cineva  bine daca nu lasa-ne ca nu este loc pentru ( oligofreni) d-astia ca tine pe aici.

244284[/snapback]

 

moshule, mai glumeste si omu'. Ce ai sarit ca un oparit la fundulet?

Link to comment
Share on other sites

<<<<<<DarKWavE>>>>> tu esti prea nesimtit  prietene! daca vrei sa ajuti pe cineva  bine daca nu lasa-ne ca nu este loc pentru ( oligofreni) d-astia ca tine pe aici.

244284[/snapback]

 

:blink:

 

Maaaannn!!! Ai invatat sa scrii romaneste :) Asta e vis-a-vis de ce am spus in celalalt topic (al tau).

 

Acum la ce ai spus... sa fie la tine acolo... daca asta te face pe tine fericit. Dar iti recomand sa nu te mai stresezi asa rau ca faci riduri.

 

Numai bine.

Link to comment
Share on other sites

<<<<<<DarKWavE>>>>> tu esti prea nesimtit  prietene! daca vrei sa ajuti pe cineva  bine daca nu lasa-ne ca nu este loc pentru ( oligofreni) d-astia ca tine pe aici.

244284[/snapback]

 

Ops! Nu umbla in picioarele goale, ca te tai de la cioburile de pe jos. Cioburi de la calcatul pe bec.

 

Ai avertisment de la mine, pentru limbaj.

 

Hai sa pastram limitele bunului simt, ok? Calmati-va :blink: .

Link to comment
Share on other sites

Ops! Nu umbla in picioarele goale, ca te tai de la cioburile de pe jos. Cioburi de la calcatul pe bec.

 

Ai avertisment de la mine, pentru limbaj.

 

Hai sa pastram limitele bunului simt, ok? Calmati-va  :blink: .

244298[/snapback]

scuze dar credeam ca acest forum este un mod de informare in legatura de bmw nu de glume proaste

Link to comment
Share on other sites

scuze dar credeam ca acest forum este un mod de informare in legatura de bmw nu de glume proaste

244306[/snapback]

 

whatever... scuze celui care a initiat subiectul pentru off-topic.

Edited by DarKWavE
Link to comment
Share on other sites

eu spun mai bine sa il si informam daca omul tot e interesat, angel eyes sant doar acele cercuri care se pun in jurul oglinzilor de la far (faza lunga, faza scurta) si acestea pot fii de 2 feluri: 1-angel eyes cu led-uri care se vad cat de cat bine, vin de obicei la farurile cumparate pe comanda (gen inpro), adica sant un fel de faruri modificate iar 2-angel eyes cu neon care le pui pe faruri tu personal, la fel in jurul oglinzilor, acestea din urma au avantajul ca se vad si ziua, iar seara se vad muult mai bine spre deosebire de cele cu led. Din ceea ce spui tu ai avea nevoie de faruri cu totul, ramanand la aprecierea ta cum vei dori sa cumperi, cu angel sau fara, pe neon sau pe leduri, daca te uiti in sectorul "Mica publicitatea" si il rasfoiesti un pic o sa vezi singur diferenta intre angel-uri. Daca cineva mai are ceva de complectat de bine sau de rau, va rog scrieti pe adresa Calea Dunarii nr 45-47 OP 49 si veti intra in marea finala ce va aduce un castig imens de critici si atentionari :blink: glumeam . Bafta
Link to comment
Share on other sites

tu vrei doar cercurile sau faruri cu tot cu angel? eu am facut comanda pt faruri din germania.. ma costa cu tot cu drumul pana in romania 200 de euro ... uite incerc sa pun si poza cu ce am luat!

244321[/snapback]

daca le-ai comandat...de ce le vinzi pe 4tuning?d-le bmwwill? rusinica...

Link to comment
Share on other sites

daca le-ai comandat...de ce le vinzi pe 4tuning?d-le bmwwill? rusinica...

244707[/snapback]

nu vand nimic pe 4 tuning :blink: ... pe 4 tuning sunt tot heavystorm... bmwill este fratele meu mic.. nush ce drak face ...si chiar daca as vinde ceva de ce rusinica???

 

 

deci oferta este valabila in continoare eu am facut comanda pt faruri cu angel .. daca mai vrea cineva sa ma anunte scadem din transpot ca se imparte la 2... valabil pana luni dimineata! :)

Edited by heavystorm2005
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.