Jump to content

E92 320 vs 325


BeMyWife

Recommended Posts

320i- 1995 cmc cilindre 4 supape pe cilundru 4 putere max 170 cp 6700 rot/min 210 nm/4250 rot/min benzina pret - 26.980 consum - urban 8,7,mediu 6,3 extra urbam 4.9

 

325i - 2497 cmc cilindre 6 supapa pe cinlindru 6 putere max 218 cp 6500 rot/min 250nm/2750 rot/min benzina pret- 31980 consum - urban 12,1 mediu 8,4 extra urban 6,2

 

 

Am nevoie de niste pareri pertinete si de folos !!!Multumesc frumos

Link to comment
Share on other sites

daca dai bani mai multi, optionalele sunt "gratis"?  :blink:

245787[/snapback]

Se pare ca situatia depaseste asteptarile mele !Parca nu vb de BMW,dar ma rog....nu conteaza.Rog frumos moderatorul sa scoata acest subiect , nu am chef sa stau toata sambata in casa si sa nu primesc nici macar un rasp cat de cat edificator.

Nu oprionalele nu sunt gratis si ele sunt destul de scumpe iar moneda in care ele sunt evaluate este euro !Eu mi-am comandat deja un 320 care trebuie sa vina prin august insa am posibilitatea inca sa schimb motorizarea,de aia va intreb si am cerut un pic de seriozotate ! Pa optiuni am dat 9.423 euro.

Link to comment
Share on other sites

Eu mi-am comandat deja un 320 care trebuie sa vina prin august insa am posibilitatea inca sa schimb motorizarea,de aia va intreb si am cerut un pic de seriozotate !

schimba motorizarea daca ai posibilitatea...placerea va fi pe masura, dar si taxele vor fi altele...

 

p.s. felicitari pentru achizitie!

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca situatia depaseste asteptarile mele !Parca nu vb de BMW,dar ma rog....nu conteaza.Rog frumos moderatorul sa scoata acest subiect , nu am chef sa stau toata sambata in casa si sa nu primesc nici macar un rasp cat de cat edificator.

OK.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.