Jump to content

Cat valoreaza un 330 Cabrio Facelift?


RaZvY

Recommended Posts

Salut

Voriam si eu sa aud parerea voastra despre pretul unei masini. Am cumparat un 330 Cab din anul 06.2003 (model Facelift) si niste amici din Romania m-au intrebat daca/cu cat il vand. Cat ar trebuii sa cer pt aceasta masina, masina e in pozele atasate.

 

Despre masina: 330 Cabrio, an 2003 model facelift

Km: 90000 (carte service, service doar la BMW, inspectia II facuta la 85000 km)

Masina e cumparata de la BMW Niederlassung in MĂźnchen.

 

Dotari:

Piele, Xenon, PDC, Klima mare, Navi 16:9, sistem audio Harman Kardon, bandouri aluminium interioare, decapotare la cheie, alarma, jante original 18'' cu Michelin, scaune/oglinzi cu memorie, CD changer etc.

 

Dati-va va rog cu parerea. Mersi mult

Cu stima

Razvan

post-167-1181427050_thumb.jpg

post-167-1181427063_thumb.jpg

post-167-1181427073_thumb.jpg

post-167-1181427091_thumb.jpg

post-167-1181427104_thumb.jpg

post-167-1181427138_thumb.jpg

post-167-1181427183_thumb.jpg

post-167-1181427197_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Taxa de prima inmatriculare este 3000 euro.Cred k cel care o vinde ar trebui sa ia in considerare si asta dar asta e doar parerea mea

246067[/snapback]

 

Si mai se adauga ceva taxe? TVA sau asa ceva? Sau e sa zicem 24000+3000 inmatricularea? Sorry ca nu prea le am cu astea :blink:

Link to comment
Share on other sites

Salut

Voriam si eu sa aud parerea voastra despre pretul unei masini. Am cumparat un 330 Cab din anul 06.2003 (model Facelift) si niste amici din Romania m-au intrebat daca/cu cat il vand. Cat ar trebuii sa cer pt aceasta masina, masina e in pozele atasate.

 

Despre masina: 330 Cabrio, an 2003 model facelift

Km: 90000 (carte service, service doar la BMW, inspectia II facuta la 85000 km)

Masina e cumparata de la BMW Niederlassung in MĂźnchen.

 

Dotari:

Piele, Xenon, PDC, Klima mare, Navi 16:9, sistem audio Harman Kardon, bandouri aluminium interioare, decapotare la cheie, alarma, jante original 18'' cu Michelin, scaune/oglinzi cu memorie, CD changer etc.

 

Dati-va va rog cu parerea. Mersi mult

Cu stima

Razvan

245953[/snapback]

frumoasa foc masina:) daca avea si scaune sport era ff tare.. deci undeva la 23-24 e ok .. doar nu ai dat mai mult pe ea?

Link to comment
Share on other sites

hmmm.. un 330D din 2004 e 23k. si nu e cabriolet. nu are atatea optiuni. ca sa nu mai vorbim de jante (de pe autovit). un 330Cabrio se indreapta foarte mult spre clasa exotica :blink: parerea mea.

246055[/snapback]

da.. dar cum ai spus si tu .. e D .. si e ceva mai scump un D decat un I .. pt ca au aparut si mai tarziu .. iar pretu pt D ala e micutz, daca nu ar avea nimic masina

Link to comment
Share on other sites

frumoasa foc masina:) daca avea si scaune sport era ff tare..  deci undeva la 23-24 e ok .. doar nu ai dat mai mult pe ea?

246134[/snapback]

Scaunele sport probabil ca ar trebuii. Dar sunt intr-o dilema, nu stiu daca sa o tin pe a mea sau sa imi tin cabrio. Le pun amandoua la vanzare si care trece prima :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.