Jump to content

Bmw F10


Ovidiu 15

Recommended Posts

Salutare tuturor. As dori ca în următoarea perioada sa îmi achiziționez un F10. Problema este ca nu cunosc foarte multe detalii despre ea. Este fiabila sau nu?Dacă nu este la ce probleme ar trebui sa ma aștept sau sa am grija? Ce îmi recomandați manuala sau automata? De ce tip de motor ar trebui sa ma feresc? Care ar fi cel mai bun? Sunt și indecis la ce motorizare sa ma arunc. Doresc sa aleg între 520d sau 530d. Care ar fi mai bun și de ce. Ce probleme întâmpină fiecare. Eu sunt în Austria am găsit cateva modele dar na problema e ca nu prea cunosc nimic despre ele doar îmi plac la nebunie și atât. As avea un buget de 17.000 euro și as dori de preferință ceva pana în 150.000 km as dori mai încolo deja riscurile sunt mult mai mari sa te lase ceva. Cu cât mai putini km cu atât mașina nu a fost "rupta în gura". Unii spun ca 520 ar fi mai puturos dar uitându-mă și pe YouTube și pe forum nu ar părea chiar atât de puturos. Va rog ajutați-mă cu un sfat. Mulțumesc! Edited by Ovidiu 15
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor. As dori ca ĂŽn urmĂŁtoarea perioada sa ĂŽmi achiziționez un F10. Problema este ca nu cunosc foarte multe detalii despre ea. Este fiabila sau nu?DacĂŁ nu este la ce probleme ar trebui sa ma aștept sau sa am grija? Ce ĂŽmi recomandați manuala sau automata? De ce tip de motor ar trebui sa ma feresc? Care ar fi cel mai bun? Sunt și indecis la ce motorizare sa ma arunc. Doresc sa aleg ĂŽntre 520d sau 530d. Care ar fi mai bun și de ce. Ce probleme ĂŽntâmpinĂŁ fiecare. Eu sunt ĂŽn Austria am gĂŁsit cateva modele dar na problema e ca nu prea cunosc nimic despre ele doar ĂŽmi plac la nebunie și atât. As avea un buget de 17.000 euro și as dori de preferințĂŁ ceva pana ĂŽn 150.000 km as dori mai ĂŽncolo deja riscurile sunt mult mai mari sa te lase ceva. Cu cât mai putini km cu atât mașina nu a fost "rupta ĂŽn gura". Unii spun ca 520 ar fi mai puturos dar uitându-mĂŁ și pe YouTube și pe forum nu ar pĂŁrea chiar atât de puturos. Va rog ajutați-mĂŁ cu un sfat. Mulțumesc!

 

Da. de ce sa citesti?! Acum facem un rezumat al forumului. Acum.

 

Spor la citit! :bye:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.