Jump to content

Vand E46 318i


-Sarpe-

Recommended Posts

BMW avariat partea dreapta.

Masina are toate actele valabile: itp pana in 2020, asigurare pana in 2020, detin 4 chei (2 cu telecomanda, 1 de service si 1 de valet)

masina se vinde exact cum se vede in poze, este masina personala, o am din 2007 (in 12 ani am facut 80000 de km) a beneficiat de revizii la reprezentanta BMW Filaret si service-uri autorizate rar, foarte multe piese schimbate: debitmetru aer,valva disa,valva pcv, sonde lambda, toba finala, placute frana fata\spate, senzori abs, ulei cutie viteze,bucse, bielete, brate,pivoti, discuri, bendix, baterie varta,ambreiaj,flansa cardan,vas expansiune,radiator, bara mtech, stopuri spate model facelift etc.

Masina a primit consumabile(ulei,antigel si filtre) anual pana in 10mii km, functioneaza foarte bine, are scaune sport cu incalzire(functionala) magazie cd,proiectoare ceata,volan sport piele,clima, este dotata cu cauciucuri de iarna dot 2016 toyo tires si jante originala pe 16''

Pot oferii constatarea amiabila si devizut de reparare de la asigurator.

Pretul este cel afisat, masina se poate repara foarte usor cu costuri minime, nu are nicio alta problema, motorul functioneaza foarte bine.

Numerele de inmatriculare le voi rezerva.

Ofer fiscal!

Pentru mai multe detalii\poze raspund la mesaje destul de repede, la telefon dupa ora 15:30.

Fara schimburi!!!

vin:WBAAL31080AY19728

1400euro

0744706537

post-6336-0-22786500-1551006195_thumb.jpg

post-6336-0-07757100-1551006201_thumb.jpg

post-6336-0-98861200-1551006366_thumb.jpg

Edited by -Sarpe-
Link to comment
Share on other sites

nu in parcare, dar tot pe loc eram...

a vrut sa ma depaseasca si a intrat in mine, un pustan nu a avut rabdare sa stea la rand.

 

LE: mai bine ca a fost asa, macar l-am vazut, daca era in parcare sigur fugea.

Edited by -Sarpe-
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.