Jump to content

Europe evo 2021-3


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Salut

Se poate uploada ca torrent?

Inaintea instalarii pe unitatea masinii se poate scoate sau alege ce tari sa instalezi?Intreb pentru ca atunci cand folosesc navigatia masinii si vreau sa vin din Danemarca catre Romania ma baga prin Ucraina, nu ai obtiuni ca la waze de exeplu sa iti alegi traseul.

Link to comment
Share on other sites

Salut

Se poate uploada ca torrent?

Inaintea instalarii pe unitatea masinii se poate scoate sau alege ce tari sa instalezi?Intreb pentru ca atunci cand folosesc navigatia masinii si vreau sa vin din Danemarca catre Romania ma baga prin Ucraina, nu ai obtiuni ca la waze de exeplu sa iti alegi traseul.

Salut , se instaleaza toata europa

Ai optiuni ca la waze sa alegi traseul doar sa stii unde sa cauti.

Link to comment
Share on other sites

Am cautat de am ametit si tot nu am reusit, de aceia folosesc waze prin carplay!Unde trebuie sa caut mai exact!

Se poate uploada ca torrent, ca asa descarc fisierul ca in 2 zile!

magnet:?xt=urn:btih:e719ffb11ff5961e45fbabfbdb4df9bbd6795aea&dn=Europe%20EVO%202021-3.7z&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.opentrackr.org%3A1337%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2F9.rarbg.com%3A2810%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A6969%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Fwww.torrent.eu.org%3A451%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.torrent.eu.org%3A451%2Fannounce

 

Iti arat maine ,

Route

Settings si acolo ai alternative .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

magnet:?xt=urn:btih:e719ffb11ff5961e45fbabfbdb4df9bbd6795aea&dn=Europe%20EVO%202021-3.7z&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.opentrackr.org%3A1337%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2F9.rarbg.com%3A2810%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A6969%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Fwww.torrent.eu.org%3A451%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.torrent.eu.org%3A451%2Fannounce

 

Iti arat maine ,

Route

Settings si acolo ai alternative .

Multumesc frumos!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

magnet:?xt=urn:btih:e719ffb11ff5961e45fbabfbdb4df9bbd6795aea&dn=Europe%20EVO%202021-3.7z&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.opentrackr.org%3A1337%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2F9.rarbg.com%3A2810%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A6969%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Fwww.torrent.eu.org%3A451%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.torrent.eu.org%3A451%2Fannounce

 

Iti arat maine ,

Route

Settings si acolo ai alternative .

 

Multumesc de magnet!

Edited by fodoreanflaviu
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
15 hours ago, RubenCrisan said:

Oare de unde as putea obtine un cod FSC pentru VIN 0NC04589? Multumesc pentru raspuns!

Masina ta are licenta pentru harti activa pana 31.01.2022 deci poti incarca fara probleme ultima versiune disponibila pentru navigatia ta EVO 2021-3.

De la urmatoarea versiune vei avea nevoie de o noua licenta (cod FSC) pe care o poti achizitiona oficial de la orice dealer BMW. Licenta pentru un 1 an este 89 euro, 2 ani este 148 euro si 3 ani este 198 euro, preturi fara TVA.

Nu iti recomand sa faci upgrade cu o licenta non-OE, vei avea probleme la orice update de ilevel la reprezentanta si poti pierde garantia care inca mai e valabila la masina ta.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, zeronoo said:

As spune ca si la o diagnoza ar putea sa aibe surprize neplacute avand in vedere ca de ceva vreme exista o functie interesanta vizavi de fsc-uri 😛

Corect, ISTA incepand cu versiunea din Octombrie verifica codurile FSC la diagnoza si anuleaza orice cod fake care nu se regaseste in repair kit-ul din ENCS.

Utilizarea acestor coduri fake nu face sens, pentru o economie de 50-100 euro ajungi sa platesti mult mai mult pentru reparatie sau sa pierzi garantia masinii.

Vanzatorii de coduri fake nu spun niciodata clientilor ce se poate intampla si in general nu au nici o raspundere atata timp cat vand o piraterie nefiscalizata.

  • De acord! 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, neo_andersson said:

Masina ta are licenta pentru harti activa pana 31.01.2022 deci poti incarca fara probleme ultima versiune disponibila pentru navigatia ta EVO 2021-3.

De la urmatoarea versiune vei avea nevoie de o noua licenta (cod FSC) pe care o poti achizitiona oficial de la orice dealer BMW. Licenta pentru un 1 an este 89 euro, 2 ani este 148 euro si 3 ani este 198 euro, preturi fara TVA.

Nu iti recomand sa faci upgrade cu o licenta non-OE, vei avea probleme la orice update de ilevel la reprezentanta si poti pierde garantia care inca mai e valabila la masina ta.

Multumesc pentru raspuns!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.