Jump to content

Vand set trim-uri interioare carbon M Performance X6 F16 / X6M F85


Recommended Posts

Setul este nou-nout, in cutie, ambalaj original. Il vand pentru ca l-am cumparat din greseala, crezand ca se potriveste la X5.

Contine trim-urile pentru bord si usile fata / spate. Piesa pentru bord are partea inferioara din alcantara si sigla "M Performance" brodata.

Pret: 800 EUR.

PS: Daca ma ajutati sa cumpar trim-urile usilor spate pentru X5 la un pret bun, nu il mai vand 😀

set.jpg

Edited by alexrosiu
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
1 hour ago, six in line said:

Mai bine le faci retur, la noi nu-ti da nimeni nici 300 pe setul intreg 😉

Imagineaza-ti ca, dupa ce am cumparat setul asta cu vreo 850 EUR, mi-am dat seama ca trim-urile de pe spate nu se potrivesc 🤦‍♂️, asa ca am mai cumparat un set care se potriveste, cu vreo 1200 EUR 😃 plus trim-ul de la schimbator, separat, care a fost si el vreo 450. 

Nu-mi pare rau, arata amazing interiorul acum (mai ales daca esti carbon freak ca mine), dar nu mi-ar strica sa recuperez ceva din bani.

Edited by alexrosiu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, alexrosiu said:

Imagineaza-ti ca, dupa ce am cumparat setul asta cu vreo 850 EUR, mi-am dat seama ca trim-urile de pe spate nu se potrivesc 🤦‍♂️, asa ca am mai cumparat un set care se potriveste, cu vreo 1200 EUR 😃 plus trim-ul de la schimbator, separat, care a fost si el vreo 450. 

Nu-mi pare rau, arata amazing interiorul acum (mai ales daca esti carbon freak ca mine), dar nu mi-ar strica sa recuperez ceva din bani.

Cred ca ti-ar conveni sa recuperezi ceva......Incearca OLX, lajumate.ro , Ebay, etc. Spor la vanzare si felicitari pt achizitie 😄

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.