Jump to content

a venit momentul. un seria 3 fiabil - benzina vs diesel?


Dragnea22

Recommended Posts

2 hours ago, wolf20 said:

Pai iau dizel aia care merg 2k pe luna.tu cred ca mergi 2k pe an la ce preturi sunt acum.

asa e.

 

 

On 7/16/2022 at 1:35 AM, Viper05 said:

Pe nationala e foarte greu sa te indepartezi de 316i. Nu inteleg de ce vrei sa schimbi masina

 

pe vremuri cand Montoya conducea pentru BMW in F1, avea un 316i , fix din acelasi motiv, pe nationala nimeni nu se tinea dupa el

asa e

 

 

Link to comment
Share on other sites

E văr de-al doilea cu șoferul Opelului

On 7/14/2022 at 11:43 PM, Dragnea22 said:

i-am dat ceata lui e90 pe bacau-Bucuresti si oricat de tare mergeau, nu se puteau strecura printre sutele de tiruri ucrainiene cum ma strecor eu cu e46 316i FL.

veneau lansati baietii, dar apoi le-am dat ceata. nu subestima un e46 316i FL, sasiul mic il ajuta mult pe soselele aglomerate 3benzi juma

tu inca esti la ideea ta ca e90 sau f10 2 litri sunt rachete fata de 316iFL, rachete la 0-100 pe siteurile tale oficiale, dar pe drumurile cu trafic, nu se mai aplica teoria ta

 

Am un Matiz,să vezi cu ăla mic ce fac pe DN uri, ceață 

  • De acord! 1
Link to comment
Share on other sites

  • X X L locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.