Jump to content

M140i F21 MT RWD


PzKpfW

Recommended Posts

Se vinde M140i F21 (prezentat pe acest topic).

Câteva detalii relevante:

  • Motor B58, 340cp (probabil puțin mai mult), 500Nm, manuală, tracțiune spate
  • Import Germania pe la 26.000km și înmatriculat pe persoană fizică
  • 57.000km cu istoric service la Automobile Bavaria
  • Evacuare completă custom (downpipe 200 celule, intermediară, finală cu tips de carbon)
  • Fără tuning sau soft
  • Fără incident sau accident
  • Culoare originală Estoril-blau metallic, fără revopsiri, fără polish
  • Parcată cvasi-exclusiv în garaj
  • 3 seturi de roți (jante aliaj pe 18" cu gume și senzori RDK), două cu gume de vară, unul cu gume de iarnă și 2 seturi de capace roți
  • Vine cu toate piesele originale care au fost înlocuite (grile, evacuare, downpipe, roți)
  • Se poate vedea și testa cu programare în București, zona Piața Romană

Anunțul complet, detaliat și cu multe poze, aici - https://www.autovit.ro/anunt/bmw-m1-m140i-ID7HcZ37.html

Pentru cei de pe forum, prețul este de 32.999€.

Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2023 at 6:53 AM, PzKpfW said:

3 seturi de roți (jante aliaj pe 18" cu gume și senzori RDK), două cu gume de vară, unul cu gume de iarnă și 2 seturi de capace roți

Pun poze indicative și cu celalte două seturi de roți cu care vine mașina.

  • BMW M Style 436 (cu gume de vară, runflat, cu senzori RDK), 18 țoli, gunmetal gray.
    Sunt specifice M135i/235i și M140i/240i.

image.png.a0a4859cc5dd540b740607eb4bd6d077.png

  • BMW M Style 386 (cu gume de iarnă, cu senzori RDK), 18 țoli, argintiu.

image.png.476093ba878a9bbe3a41a18f4e672c2a.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mașina s-a vândut. A mai rămas doar un set de roți dacă este cineva intersat, ultimul de mai sus.

BMW M Style 386 (cu gume de iarnă și cu senzori), 18 țoli, argintiu. Indicativ, așa vin pe mașină:

image.png.cf32acbda9c5f426c49968069659e1a8.png image.png.5731b68c768e235c42c1608c278df441.png

Nu am poze reale (roțile stau într-un depozit la temperatură constantă) dar sunt impecabile.

image.png.57757793721dbcda0355d81f8ffeabbc.png image.png.af261e14ba5f249e82a5fdd6c140d68d.png

  • Love BMW 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Si revine  la vanzare - https://www.olx.ro/d/oferta/vand-bmw-serie-1-m140i-IDhEZdZ.html?bs=olx_pro_listing

in principiu am nevoie de ceva bani care se vor duce spre casa. Am pus si ceva schimburi acolo sa scap de bosi , culmea e ca , chiar si asa am avut oferta asa ca am ajustat dupa anuntul 😄  mai am ceva lucruri in plus nemontate pe masina care nu sunt trecute pe acolo, pedale M , rear strut brace, powerflex inserts punte spate .

Stiu pretul e mare dar nu arde pentru moment nimic asa ca... 

  • Love BMW 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.