Jump to content

BMW Service Constanta - Execrabil !


Recommended Posts

Povesteam intr-un alt topic: for

cum am ramas cu masina in pana.

:blink: Si acum sa va povestesc reactia celor de la BMW Service Constanta in momentul in care am cerut asistenta... :) nu se poate sa-mi trimita un service mobil pentru diagnosticare pe loc... haha :) de ce??? inca nu am aflat

:) Ma intreb oare cei care lucreaza acolo sunt la curent cu politica BMW in ceea ce priveste posesorii de BMW???

:) Alta patanie tot la Constanta cu astia de la bavaria automobile a fost cand am dat telefon pe la 1600 intr-o miercuri sa cer niste informatii despre un motor si primesc un raspuns foarte acru ca nu mai gasesc pe baiatul de le service... haha... :D oare doar un singur baiat au amaratii astia la panarama aia de service???

 

:) Avand in vedere atitudinea de total dispret si dezinteres fata de clientii BMW, lipsa de profesionalism si calificare, ce incredere pot avea eu acum in a-mi duce masina in acel service???

 

Sunt sigur ca nu sunt singurul care gandeste asa despre BMW Service Constanta, si sunt foarte curios despre parerea celor din Germania aspra unei astfel de atitudini a unei filiale ce le poarta insemnele...

Link to comment
Share on other sites

Povesteam intr-un alt topic: for

cum am ramas cu masina in pana.

:blink: Si acum sa va povestesc reactia celor de la BMW Service Constanta in momentul in care am cerut asistenta...  :)  nu se poate sa-mi trimita un service mobil pentru diagnosticare pe loc... haha  :) de ce??? inca nu am aflat

:) Ma intreb oare cei care lucreaza acolo sunt la curent cu politica BMW in ceea ce priveste posesorii de BMW??? 

269138[/snapback]

 

Poate nu au disponibil service mobil :)

 

La ce politica te referi? :)

Link to comment
Share on other sites

Sa zicem ca asta cu service-ul mobil nu e asa de grav...dar poate ca angajatii lor care raspund la telefoane ar trebui sa ia niste lectii despre cum se vorbeste si sa nu raspunda cu "alo da" ca si cum sapa la ceapa si eu i-am deranjat....

Nu stiu unde se mai gaseste in vanzari si post-vanzari sa auzi ca sunt toti in pauza de masa 1 ora si trebuie sa astepti...

Cand sun la Orange/vodaphone/cosmote/zapp imi vorbesc frumos oamenii, si cu toate ca nu sunt ingineri in telecomunicatii, tot stiu sa imi ofere solutii tehnice.

Una din politicile BMW ar fi: standarde inalte, iar sediile de la 20 de mii de Kilometri de oras si atitudinea celor ce intra in contact cu clientii nu sunt standarde inalte.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.