Jump to content

BMW e46 320d


c0sta

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Hai farte, iar te dai mare cu cascareta asta a ta care mai scoate si tone de fum, cel mai varza diesel de pe forum... :twoup: Succes cu pachetul M si volanul...iar daca tot treci la d-astea, cere o prima la job si pt jante!
Link to comment
Share on other sites

Hai farte, iar te dai mare cu cascareta asta a ta care mai scoate si tone de fum, cel mai varza diesel de pe forum... :twoup: Succes cu pachetul M si volanul...iar daca tot treci la d-astea, cere o prima la job si pt jante!

Ce glume de rahat! :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Daca vrei sa-mi transmiti ceva, vino si spune-mi face 2 face, doar ma cunosti...ce treaba ai tu cu glumele mele?!? si mai ales ca nu le fac cu tine...ai uitat ce ai spus acum ceva timp referitor la aceasta masina?!?
Link to comment
Share on other sites

Daca vrei sa-mi transmiti ceva, vino si spune-mi face 2 face, doar ma cunosti...ce treaba ai tu cu glumele mele?!? si mai ales ca nu le fac cu tine...ai uitat ce ai spus acum ceva timp referitor la aceasta masina?!?

Este treaba mea ce am spus despre masina (ce era spus era spus intr-un anumit context ce tineau de discutii in contradictoriu)! Intre timp nu se pot aseza lucrurile ca mai vine unu' sa intoarca rahatul cu lopata!

@Verssatu-Remarca mea este probabil deplasata, dar postul individului detinator de "ratusca cea urata" era o aluzie la mine!

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

Hai farte, iar te dai mare cu cascareta asta a ta care mai scoate si tone de fum, cel mai varza diesel de pe forum... :twoup: Succes cu pachetul M si volanul...iar daca tot treci la d-astea, cere o prima la job si pt jante!
Ce glume de rahat! :twoup:
Glumele sunt e tot rahatul! Este treaba mea ce am spus despre masina (ce era spus era spus intr-un anumit context)! Intre timp nu se pot aseza lucrurile ca mai vine unu' sa intoarca rahatul cu lopata!

 

or fi glume de tot rahatul insa el doar te-a citat pe tine. si nu a pomenit de celebra vorba a ta cum ca masina mea iti face "masaj in fund".

probabil ca trebuia sa spuna "inchei citatul" ca sa nu mai consideri ca sunt glume de rahat. avand in vedere ca astea sunt parerile tale afisate in mod public.

 

e amicul meu si isi permite sa faca glume de acest gen cu mine, facand in acelasi timp o trimitere subtila la parerile unor avizati cunoscatori de diesel de pe acest forum

 

Nony: te oftici ma ? conserva ta vaz ca nu mai primeste nici o imbunatatire...

Edited by c0sta
Link to comment
Share on other sites

Stiu ca e superba, are pachet M si am admirat-o de mai multe ori la intalniri! Eu am avut compact! Dar asa i se spune!

 

@Costa: Nu am zis ca masina ta scoate tone de fum, cascareta, etc! Parerile mele despre masina ta au venit ca o reactie la mai multe jigniri din partea ta, insa nu vreau sa dezgrop iarasi trecutul! DE FIECARE DATA EU DOAR AM RASPUNS la atacuri de 2 lei din partea ta, nici o data nu am inceput eu primul un flame!

Link to comment
Share on other sites

Multumesc pt aprecieri, bune, rele....tot ma supar si-o pun la Masina mea....cat despre tine mai Alexxx, la cati oameni ai jignit p-aici, mai bine ciocu mic si joc de glezne...sa stii ca io n-aveam nimic mai bun de facut decat sa le aduc tuturor aminte de tine...ti-au si simtit lipsa...NOT!
Link to comment
Share on other sites

Stiu ca e superba, are pachet M si am admirat-o de mai multe ori la intalniri! Eu am avut compact! Dar asa i se spune!

 

@Costa: Nu am zis ca masina ta scoate tone de fum, cascareta, etc! Parerile mele despre masina ta au venit ca o reactie la mai multe jigniri din partea ta, insa nu vreau sa dezgrop iarasi trecutul! DE FIECARE DATA EU DOAR AM RASPUNS la atacuri de 2 lei din partea ta, nici o data nu am inceput eu primul un flame!

 

man, daca eu te-as fi jignit pe tine (sa admitem ca este adevarat ce spui tu :twoup:), tu nu trebuia sa reactionezi inspre masina mea. ci inspre mine personal. ce treaba are masina mea cu mine? sau daca tu crezi ca eu am un anumit defect/calitate, automat si masina mea are?

daca asa ai facut este complet aiurea. ai ceva cu mine da in mine daca poti, nu in masina mea. asa ca avand in vedere afirmatia de mai sus, retrage-ti reactiile indreptate impotriva masinii mele.

una este caracterizarea mea personala si alta este caracterizarea masinii mele.

si cu asta sper ca am terminat discutia pe tema.

Edited by c0sta
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.