Jump to content

Bmwu meu


bebe1

Recommended Posts

  • 5 months later...

Nu e mai lasata deloc, are suspensia originala. Din fata pare poate un pic mai lasata din cauza barii de M ca e un pic mai joasa.

Cred ca o sa-mi pun pe 18 . Mi cam frica pe 19. Am gasit la Banat car niste jante mortale pe 19 , is innebunit dupa ele si au si runflat. Cu alea cred ca o sa simt si pietricelele. :twoup:

 

o sa pun maine niste poze cu interiorul

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Astazi mi-am comandat jante . Nu sunt chiar ce-am vrut dar sper sa fie ok. Sunt pe 18 , j8 fata si 9 pe spate ASA. pe e46 arata bine nu stiu pe e90 ca nam gasit poze. Sapt viitoare sper sa le arunc pe masina.

Arcuri imi comand H&r, sapt asta.

 

asa arata pe e46 :twoup:

post-6577-1212678345_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

nice, imi plac modificarile ...nu ai facut tiganii , sper sa nu faci, acum deesi o sa arate frumos nu prea o mai vad practica(ca si masina ma refer) trebuie sa mergi ca si cum ai avea un ou sub fund(scuze expresia), niste folii nu-i pui? mie personal mi se pare ca ar da mai bine mai ales ca e neagra :twoup:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Am si eu o intrebare:intre ce ani s-a fabricat modelul asta?

 

Din 2005 pana in prezent...

 

Pai eu intrebam pt. ca nu l-am gasit la vz. de nou nici la nemti nici la nimeni in Europa.

Stiam ca in America de Nord se comercializeaza modelul asta dar are 200cp la acceasi cilindree 2497cm3.

 

Am cautat si pe mobile.de si am gasit in Europa vreo 2 din 2006, E90-uri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.