Jump to content

Masina mea ...


Stefan_SNK

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Foarte buna alegere e39 :) , sa o stapanesti sanatos si sa te plimbe in voie peste tot fara incidente :blink: . Vechiul tau e36 il admir in fiecare zi la piata Bobocica, cred ca sta pe bara de vreo 3 saptamani :)
Link to comment
Share on other sites

Foarte buna alegere e39 :) , sa o stapanesti sanatos si sa te plimbe in voie peste tot fara incidente :blink: . Vechiul tau e36 il admir in fiecare zi la piata Bobocica, cred ca sta pe bara de vreo 3 saptamani :)

305503[/snapback]

da... saracu... i-au schimbat acum vibrochenu ... cuzinetii iar ... ceva biele si se mandreau ca merge... dar au aparut alte probleme si mi le ziceau de parca mai aveam de unde sa le las la pret :)) ... a aparut rugina pe la praguri ... se duce catre declin rau :| daca nu pun mana sa il faca ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
interioruuuu...unde e??

sa vedem :blink: chiar nu am pus poza cu interiorul ...sa vedem ce gasim

L.E: nu avem cu interiorul inca dar am gasit ceva de sezon

 

 

dupa mine setul de jante din poze da cel mai bine dintre toate modelele standard de pe e39;ornamentul cromat din spate in combinatie cu culoarea neagra creeaza iarasi un efect placut;am un feeling ca interiorul ar fi ceva stofa sau chiar piele bej(evident in contrast placut cu negrul caroseriei);ca o concluzie,sincer,putine e39 vezi asa frumoase ca a ta.

Link to comment
Share on other sites

interioruuuu...unde e??

sa vedem :blink: chiar nu am pus poza cu interiorul ...sa vedem ce gasim

L.E: nu avem cu interiorul inca dar am gasit ceva de sezon

 

 

dupa mine setul de jante din poze da cel mai bine dintre toate modelele standard de pe e39;ornamentul cromat din spate in combinatie cu culoarea neagra creeaza iarasi un efect placut;am un feeling ca interiorul ar fi ceva stofa sau chiar piele bej(evident in contrast placut cu negrul caroseriei);ca o concluzie,sincer,putine e39 vezi asa frumoase ca a ta.

interiorul este piele bej cu trimurile de exclusive edition... in doua culori ..lemn maro inchis la culoare si cu negru

Link to comment
Share on other sites

scuze pt. exprimare!Cat te-a costat?

nu fac public dezvaluiri socante.. :blink: nu vreau texte... de genul ...ai dat prea mult sau ai dat prea putin sau mai stiu eu...

Eu sunt foarte fericit cu ea deja i-am pus turbina noua si merge excelent :).

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.